Великденски бонуси във ВМЗ 13.03 | 17:21
Оръжейният завод подписва нови договори, гарантиращи работа за години напред
Великденски надбавки в размер на една минимална работна заплата ще получат всички работници и служители от държавното дружество "ВМЗ-Сопот". Това става с решение на Съвета на директорите и след консултации със социалните партньори в предприятието.
Директорският борд поздравява персонала на ВМЗ за добрата работа и уведомява, че в момента се подписват договори, гарантиращи безпроблемна работа в дългосрочен план. Извършват се също съответните разчети с цел своевременно снабдяване с ресурси, необходими за работата.
"Очакванията са, че през второто тримесечие на 2018-а дружеството ще заработи с темпове, не по-малки от тези, които бяха характерни за ВМЗ през последните две години", каза изпълнителният директор на оръжейницата д-р инж. Иван Гецов.
Водещи
-
Украински удари оставиха Севастопол без ток
По-рано президентът на Русия Владимир Путин обяви готовност за възобновяване на преговорите с...
24.06 | 15:00
-
КЗК разреши придобиването на акциите на ПФК Левски
24.06 | 14:45
-
Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
24.06 | 14:30
-
Задържаният за тройното убийство в Угърчин е познавал много добре жертвите
Заподозреният е излязъл от затвора на 12 юни 2026 г., уточни окръжният прокурор на Ловеч
24.06 | 14:20
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15