Икономически съветник напусна Белия дом 07.06 | 08:11
Остана само един икономист от първия екип на Обама
Председателят на икономическия съвет на Белия дом Остан Гулсби подаде своята оставка.
Той ще се върне към преподавателската си дейност. Причините за оставката не се обясняват.
Агенция Ройтерс отбелязва, че след оставката на Гулсби в обкръжението на Барак Обама остава само един човек от икономическия му екип, който бе сформиран след встъпването му в длъжност – финансовият министър Тимоти Гайтнер.
Гулсби и Олама се познават от университета в Чикаго, където и двамата са били преподаватели. Гулсби е бил сътрудник на Обама и когато той се е явявал като кандидат за Сената през 2004 година, както и в президентската му кампания.
Водещи
-
Откриха тялото на издирваната в Пирин туристка
Малко преди откриването ѝ спасителите намериха невредимо нейното куче
21.06 | 18:01
-
Дончева: За 50 дни ПБ направиха каквото можаха, каквото могат и за каквото имат сили
Това, че руският патриарх благославя войските на своята държава, не го прави човек, който да...
21.06 | 18:00
-
Започнаха преговорите между САЩ и Иран по евентуално споразумение
Те се водят в луксозен хотел в Централна Швейцария, като се пояснява, че става въпрос за...
21.06 | 17:40
-
Мъж на 75 години се е удавил в района на Южния плаж в Китен
Влязъл във водата и му прилошало
21.06 | 17:20
Най-четени
-
Велислав Величков: В ПП не знаем, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
"Никой не е чул какво мисли Андрей Гюров. Бих посъветвал партийните лидери да не участват в...
21.06 | 14:00
-
Иван Василев: Предстои смяна на ръководството на „Информационно обслужване”
Целта е да бъде ускорен темпът и качеството на произвеждане на софтуер за държавните нужди
21.06 | 12:40
-
В ГЕРБ вече виждат Делян Добрев на "Дондуков" 2?
Засега няма официално решение и никой в партията не говори открито за президентска...
21.06 | 16:20