КНСБ иска 2% дефицит за 2013 година 06.07 | 16:51
Пламен Димитров призова за мерки за растеж и заетост
Лидерът на Пламен Димитров Пламен Димитров смята, че бюджетният дефицит за следващата година трябва да бъде 2%, а не 1,5%.
"Страната ни не трябва да се стреми към нулев дефицит, както съветват неолибералните световни икономисти", категоричен бе той.
Димитров подчерта, че в следващите месеци трябва да бъдат разработени мерки за стимулиране на растежа и заетостта, да бъдат дефинирани ключовите сектори с висока добавена стойност, което да оформи новата икономическа политика на страната.
Водещи
-
Николай Василев: Това е бюджет на мързела, страха и некадърността
След думата "свинщина" има само още една - "оставка", категоричен е бившият министър на...
28.06 | 15:30
-
Хороскопът на Павел Глоба за юли: Какво да очаква всяка зодия
Във финансов план звездите препоръчват внимателно планиране на разходите и избягване на...
28.06 | 14:30
-
Борисов: ГЕРБ гради алтернативно правителство, за да имат избор хората
В сегашното правителство има хора, които са били министри и премиери, а те излизат все едно...
28.06 | 14:00
Най-четени
-
Полицията павана много хентанил на АМ “Тракия” до Пловдив
Ударът е реализиран на 26 юни
28.06 | 10:40
-
Пълна програма по дни и часове до края на Световното по футбол
Груповата фаза приключи, ясни са съперниците и потоците до финала в Ню Йорк на 19 юли
28.06 | 11:40
-
Русия и Украйна си размениха нови въздушни удари
Дронове и артилерия убиха цивилни от двете страни на руско-украинската граница
28.06 | 10:20