Владо Карамазов лекува гнева с улични боеве в „Откраднат живот“ 12.09 | 10:40
БГ сериалът - с номинация между 22 продукции на фестивала Mediamixx в Солун

"В "Откраднат живот" ние изследваме недрата на човешката душа, а в този сезон ще изследваме анатомията на гнева. Още в първи епизод, пътищата на тримата главни герои ще се пресекат.
Героят на Владо Пенев – професор Цонев, е баща на Ева/Ани Папапдопулу/ и новият директор на болницата, който бързо ще влезе в сблъсък с доцент Банков. Докато Банков се прибира от Германия, буквално ще се натъкне на героя на Владо Карамазов, когото зрителите ще видят в улични боеве", разкри в студиото на Нова тв продуцентът Евтим Милошев.
Едно събитие преобръща целия живот на героя ми, който започва да търси реванш, разказа Владо Карамазов, загатвайки, че Христо Карагьозов е лекар с отнети права. Именно срещата му със завърналия се доцент Банков ще го отведе в МБАЛ "Св. Кирил".
Един живот ще бъде поставен на карта, а ужасяващите събития от миналото ще връхлетят с нова сила познати и нови герои. Още в първи епизод на новия сезон гневът ще се окаже водещата и най-слабата страна на лекарите, които ще превъзмогват себе си в името на призванието. "Този сериал дава трибуна на нови актьори. Пример за това е Неда Спасова – изключително талантлива актриса, с която работим от 2 месеца", допълни Карамазов.
Актьорството не е само професия, това е диагноза, с чувство за хумор заяви Владо Пенев, признавайки, че се изисква изключителна концентрация в изиграването на роля, която продължава цял сезон. Двамата актьори допълниха, че често успоредно в болницата се снимат сцени от различни епизоди, но динамиката се овладява именно от експертния екип.
Последната добра новина за хитовия български сериал е номинацията между 22 продукции на фестивала Mediamixx в Солун - "Откраднат живот" се класира в топ 3 в категория "Най-добър сценарий". Той ще се бори с продукции като Babylon Berlin /Германия/ и Raven /Полша/.
Новият сезон на "Откраднат живот: Анатомия на гнева" започна снощи по Нова тв.
Водещи
-
"Мяра": 3/4 от българите смятат, че цените са се увеличили в последните седмици
В контекста на руската война в Украйна българите продължават да приемат като най-близки сред...
20.08 | 18:00
-
Обезглавени трупчета на бебета делфини изхвърли морето на плажа в Кара дере
Според очевидец те са станали жертва на оплитане в рибарски мрежи, тъй като по телата им са...
20.08 | 17:45
-
И вдовицата на Батето тъжи за Тошко Славков
Имах тъжен рожден ден на 8 август, каза Валя
20.08 | 17:30
-
В критично състояние е пострадалият в "Арсенал Казанлък" работник
Това заявиха от Клиниката по изгаряния на УМБАЛ "Св. Георги“ - Пловдив
20.08 | 17:15
Най-четени
-
Борислав Сандов: 10% от българите ще бъдат на воден режим
Кризата ще се задълбочи, прогнозира бившият министър на околната среда и водите
20.08 | 13:30
-
Кучешки лай, маска, специални дрехи: Убийството на жена в Първомай като хорър филм
Водещата версия е личен мотив
20.08 | 12:00
-
И вдовицата на Батето тъжи за Тошко Славков
Имах тъжен рожден ден на 8 август, каза Валя
20.08 | 17:30
-
Обезглавени трупчета на бебета делфини изхвърли морето на плажа в Кара дере
Според очевидец те са станали жертва на оплитане в рибарски мрежи, тъй като по телата им са...
20.08 | 17:45