Кобрата: Българин може да нокаутира Кличко 06.10 | 12:47
Кубрат Пулев коментира двубоя между Кличко и Поветкин
Официалният претендент за световната титла на IBF Кубрат Пулев окачестви мачът между Владимир Кличко и Александър Поветкин като качествен двубои на високо ниво.
Тази вечер Кличко за пореден път затвърди абсолютната си доминация в тежката категория на IBF и защити световната си титла по категоричен начин след победа над Александър Поветкин в Москва.
Кобрата пък разкри, че е видял слабости в играта на украинеца и бе категоричен, че има сили да се справи с него.
"Получи се хубав мач. Няма как на такова ниво да не е хубав. Не очаквах да продължи 12 рудна, но Поветкин е добър боксьор.
Мислех, че толкова много хора около него ще направят необходимата промяна, за да могат ударите му да достигат до Кличко. Това казах на хората от неговия тим, че трябва да има повече удари".
"Съгласен съм, че съдията даде реверанс на Кличко, но се реваншира в последните рундове с едно официално предупрежение, с което той загуби рунда, така че реферът беше на добро ниво", сподели Пулев минути след края на срещата в ефира на F+.
"Видях слабост у Кличко, която съм виждал и преди, но ще си замълча. Бъдещето ще покаже какво ще се случи."
"Минути след края на мача не мога да ви кажа, кога ще се срещнем с Кличко. Това ще се реши в следващите дни."
"Кличко може да бъде нокаутиран. Трабва малко повече да вярвате в нас българите. Мисля, че точно българин може да го нокаутира", добави Кобрата.
Водещи
-
В Министерството на здравеопазването не са постъпвали данни за спиране на производството на БЦЖ ваксина
Съгласно препоръки на Националния експертен съвет по имунизации, МЗ поддържа резерв от...
27.07 | 17:15
-
Ремонт променя маршрутите на столични трамваи в пика на лятото
За трамвайни линии № 20 и 22 се разкриват временни спирки на площад "Васил Левски", които са...
27.07 | 17:00
-
Автобус се вряза в мантинелата на „Цариградско шосе“ в София, движението е затруднено
И двамата пациенти са контакти, в стабилно общо състояние. Предстоят допълнителни прегледи.
27.07 | 16:45
-
Температури до 36 градуса и слънчево време утре
По Черноморието градусите ще достигнат до 30
27.07 | 16:15
Най-четени
-
Мъж се разведе със съпругата си заради загубата на Аржентина на финала на Световното по футбол
Преди финалния мач съпругът се обзаложил с приятел, че ако Аржентина загуби, ще се разведе с...
27.07 | 11:59
-
В разгара на летния сезон при някои плодове и зеленчуци се отчита спад в цената на едро
Това показва справка в бюлетина на Държавната агенция по стоковите борси и тържищата.
27.07 | 13:15
-
Депозитите на домакинствата в банките у нас нарастват с 18,6 на сто на годишна база
Това сочат данните на БНБ към края на юни
27.07 | 12:45
-
Елвиса изненадващо обяви раздялата си с Йоана Илиева
Истински шок за многобройните му фенове предизвика пост на Мартин Николов-Елвиса буквално...
27.07 | 14:15