Кой яде повече – мъжът или жената? 31.03 | 16:28
Жената с голям апетит се счита за нездрава
Когато стане дума за апетит е малко сложно да се спори кой обича да си похапва повече. Жените по принцип сякаш като видят нещо вкусно и веднага му се нахвърлят. Обаче пък мъжете са склонни да "погълнат" повече храна.
Така е въпросът кой яде повече е малко сложен. За жените, разбира се, е по-важно да изглеждат добре и често се съобразяват с това какво ядат. Напоследък и мъжете се събудиха в това отношение, като някои от тях усетиха, че килограмите се трупат на неподходящи места. Жената с голям апетит се счита за нездрава, небрежна или неспособна на самоконтрол. Обратното, мъжете, които се хранят обилно и видимо са силни, биват насърчавани да поглъщат големи количества калории
В крайна сметка и двата пола обичат да се наслаждават на храната и как няма като постоянно ни заливат с вкусотии, рецепти и снимки на ястия.
Вижте все пак кой се оказва по-лаком по отношение на хапването в Kulinar.bg
Водещи
-
Летни ремонти оставят големи части от София без топла вода – вижте кога и къде
Без топла вода от 6 юли до 8 юли ще е целият квартал „Свобода“.
22.06 | 11:45
-
Срам за София: Под 20% от спирките в центъра пазят от дъжд и слънце
Това обаче са само няколко от стотиците подобни обекти на територията на цяла София.
22.06 | 11:30
-
Ивелин Михайлов обяви край на проекта „Исторически парк“
По думите му снимка от началото на проекта символизира и неговия край.
22.06 | 11:15
Най-четени
-
МВР купува климатици с парите за безопасност на пътя
Сметната палата разкри тежки административни пропуски във вътрешното министерство
22.06 | 09:59
-
Времето: Истински летен ден, от 29°C до 34°C
Не са изключени и локални градушки, особено в планинските и предпланинските райони на...
22.06 | 08:00
-
Спасителите по Черноморието получават между 1300 и 1500 евро за сезонна работа
Според експерта по водно спасяване Иван Георгиев няма основания за притеснение относно...
22.06 | 09:30