Кола на НСО се удари челно в София 23.09 | 19:50
Инцидентът е станал в четвъртък около 17.15 часа на кръстовището на бул. „Васил Левски“ и ул. „Йосиф В. Гурко“
Кола на НСО катастрофира в центъра на София, съобщават от Службата. Инцидентът е станал в четвъртък около 17.15 часа на кръстовището на бул. "Васил Левски" и ул. "Йосиф В. Гурко" в столицата.
Автомобилът на НСО, движещ се по ул. "Йосиф В. Гурко" в посока към Националния стадион "Васил Левски", е засечен от друг водач, който предприема ляв завой по бул. "Васил Левски", като отнема предимството на водача на охранителната служба.
Двата автомобила се удрят челно. Няма тежко пострадали, нанесени са материални щети. Автомобилът на НСО не е ползвал специален режим на движение и не е превозвал охранявано лице.
Водещи
-
Нови правила за добавката за "клас" влизат с бюджет 2026
Кабинетът въвежда почасово изчисляване на трудовия стаж
25.06 | 08:44
-
Днес преди обяд ще преобладава слънчево време
Атмосферното налягане е и ще остане малко по-високо от средното за месеца.
25.06 | 08:31
-
Васил Велев: Бюджетът стъпва на по-реалистична основа, но реформите можеха да бъдат по-смели
Според председателя на АИКБ дефицит от 5,7% е необичайно висок на фона на растяща икономика
24.06 | 21:00
-
Променят движението в София заради Деня на Независимостта на САЩ
Вижте къде е забранено движението и паркирането
24.06 | 20:45
Най-четени
-
Днес преди обяд ще преобладава слънчево време
Атмосферното налягане е и ще остане малко по-високо от средното за месеца.
25.06 | 08:31
-
Нови правила за добавката за "клас" влизат с бюджет 2026
Кабинетът въвежда почасово изчисляване на трудовия стаж
25.06 | 08:44
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00