Колко е важен офисът за успеха? 01.02 | 08:04
Вижте в каква работна среда се трудят някои от успелите хора в бизнеса
Работната среда може да е сред причините за постигане на успех. А тези, които са го имат, могат да потвърдят това.
Ето и офисите на хората, които знаят какво искат, когато постигат целите си.
Ариана Хъфингтън – главен редактор на Huffington Post. В него редакторът на популярното американско издание залага на прозрачните стени, през които се вижда какво се случва в редакцията, както и на книгите, които изпълват рафтовете.
Хърб Гринбърг – журналист от американската телевизия CNBC. Бюрото му е разположено в средата на нюзрума, където по думите на самия Гринбърг винаги е напечено и моментът никога не е подходящ за добра концентрация. За това допринасят и четирите монитора и единият телевизор, които журналистът непрекъснато следи.
Томас Буун Пикенс (T.Boone Pickens) – американски бизнес магнат и финансист, основател на инвестиционните дружества BP Capital и TBP Investments Management. По думите му (а и както може да се види) претрупаното му класическо бюро не се е променило от 80-те години насам. Една от малкото новости е Блумбърг – терминалът зад гърба на Пикенс, на който той следи акциите си.
Водещи
-
От 5 лева до 20 евро: Спекула и в цените на чадър и шезлонг на различните плажове у нас?
Къде колко струва?
04.06 | 18:00
-
Румен Радев: България и Гърция са здрава ос на стабилност и гарант за европейската перспектива на целия регион
Задълбочаването на сътрудничеството между България и Гърция в сферата на културата, науката и...
04.06 | 17:40
-
До три пъти по-скъпо: Вижте как родните зеленчуци се превръщат в лукс по магазините 2
Драстично поскъпване по Черноморието
04.06 | 17:20
-
Изчезнал на Еверест планински водач шерпа беше открит жив след седмица в неизвестност
Това сложи край на спасителна операция в момент, когато вече имаше опасения, че той може да не...
04.06 | 16:45
Най-четени
-
Български евродепутат с предложение за прикрепените капачки към бутилките
Общественото недоволство срещу европейската директива
04.06 | 14:15
-
Манипулация на НВО, за да не пада успехът на училището: На родители на "слаби" ученици им е предлагано да не пускат децата си на матура
Довод за премахването на НВО
04.06 | 11:15
-
ДБ предлага освобождаване на пенсионерите в МВР и край на партийните калинки в администрацията
Търговете за частните болници вече са внесени, посочи той.
04.06 | 12:45