Колони от автомобили на АМ "Тракия" 10.04 | 13:10
Към обяд по-засилен е трафикът в посока Пловдив
Огромна опашка от автомобили се образува по автомагистрала "Тракия” на мястото, където преди два дни изгоряха бензиновоз и тир. Причината е ремонтът, който се наложи заради разтопения от пожара асфалт.
Към обяд по-засилен е трафикът в посока Пловдив. Организирано е двупосочно движение между 5-ия и 9-ия км на магистралата в платното за София. До 14.00 ч. тежкотоварните автомобили над 12 тона ще се пренасочват през обходен маршрут София-Нови Хан-Вакарел.
"Премахнахме слоевете, които бяха увредени от нафтата. Подготвяме се да положим първия пласт от асфалтовия бетон и след него ще сложим износващия пласт”, каза Даниел Иваничков от АПИ.
Ремонтът ще приключи до края на другата седмица.
Водещи
-
Неврохирурзите от „Пирогов“ спасиха бременна жена след катастрофа
Лекарите извършиха сложна интервенция с помощта на робот
23.06 | 12:45
-
Какви възнаграждения получават депутатите в Италия, Белгия и Европейския парламент
Членовете на италианската Камара на депутатите получават основно възнаграждение в размер на 10...
23.06 | 12:15
-
Мазутни петна изплуват на плажовете по Южното Черноморие
Сигналите до екоинспекцията в Бургас за последните четири дни надхвърлят 40
23.06 | 11:59
Най-четени
-
Здравко Василев: Навлизаме в жестока криза
Черноморието губи чуждестранните туристи заради неконтролируемо покачване на цените
23.06 | 10:59
-
Трима обвиняеми от групата на „Калашниците“ искат по-леки мерки
Защитите им обжалваха първоначалните им задържания, а днес магистратите решават дали да...
23.06 | 10:30
-
Защо комарите сякаш предпочитат едни хора пред други?
Въпреки многобройните популярни теории, учените все още разкриват сложните механизми, които...
23.06 | 11:45
-
„Ергенът: Марс и Венера“ – историите на един мъж и една жена в търсене на любовта
Кастингът за мъже и жени е отворен
23.06 | 10:45