Кортни Кокс най-после разкри връзката си 27.06 | 20:07
Актрисата е гадже с Брайън ван Холт
Актрисата Кортни Кокс има връзка с партньора си в телевизионния сериал "Агнешко" Брайън ван Холт, съобщи Contactmusic.
Двамата са заедно от шест месеца. Кокс, чиито развод с актьора Дейвид Аркет наскоро беше финализиран след раздялата им през 2010 г., едва сега се е почувствала готова да разкрие
публично отношенията си със своя колега.
Имената на 49-годишната актриса и 43-годишния Брайън ван Холт нееднократно са били свързвани в миналото, припомня БТА.
Потвърждението за връзката им идва две години след като бившият съпруг на Кортни Кокс Дейвид Аркет я обвини в "емоционална афера" с Брайън. В сериала "Агнешко" Ван Холт играе бивш съпруг на героинята на Кокс.
"Кокс и Ван Холт са заедно от около шест месеца", е разкрил за UsMagazine.com неназован източник.
Двойката наскоро е забелязана в ресторант в Западен Холивуд. Очевидци твърдят, че Кортни Кокс и Брайън ван Холт са се държали като "гаджета", докато са вечеряли с Коко – 9-годишната дъщеря на актрисата от брака й с Дейвид Аркет.
Момиченцето не е изпитвало никакво неудобство от присъствието на Брайън и се е отнасяло с него като с близък човек.
Междувременно са се появили съобщения, че 41-годишният Дейвид Аркет е "излязъл от релсите" и отново е започнал да пие, след като се е разделил с приятелката си Кристина Макларти.
Водещи
-
Всички говорят за скъпото море, но тази сметка от Приморско разбуни мрежата
Повод за коментара му са десетките постове в социалните мрежи през последните дни, в които...
10.07 | 13:59
-
София приветства успехите на Никола Цолов
През последните години Никола Цолов се превърна в символът на българските моторни спортове.
10.07 | 13:30
-
В борбата с нарушенията по пътищата: Държавата обединява данните от БГ ТОЛ и другите системи
Министърът допълни, че реформата изисква време.
10.07 | 13:15
-
Изненадваща метеорологична аномалия донесе истинска зима в разгара на лятото в съседна Румъния
Сноуборд през юли
10.07 | 13:00
Най-четени
-
За нарастващ и неконтролируем брой на бездомни лица в района на пл. „Гарибалди” в София се оплакаха работещи наоколо
Опасенията им са, че те системно нарушават обществения ред и застрашават сигурността, а...
10.07 | 10:15
-
Андрей Райчев: Иван Демерджиев е възможен кандидат за главен прокурор
Панчугов смята, че начинът за справяне с Пеевски е ограничаване на финансовото влияние
10.07 | 12:15
-
Венера влиза в Дева: 5 зодии ги очаква голям късмет в любовта!
Ето какво да очаква всяка зодия
10.07 | 09:30
-
Проф. Рачев предупреди кога температурите в България ще скочат до 40 градуса
Лекото изместване на антициклона в северна посока ще предопредели предстоящото нахлуване на...
10.07 | 11:30