Крадец отмъкна 600 лв. от бензиностанция в Търговище 18.03 | 11:01

Излязъл от обекта и си тръгнал пеша

От Кремена Бедерева

Обрана е бензиностанция в Търговище, съобщават от ОД на МВР.

Обирът е станал тази нощ около 1,25 часа. Неизвестен извършител, влезнал в безниностанцията и след като заплашил дежурния служител с пистолет, отнел сумата от 600 лв.

В момента се установяват марката и модела на оръжието, както и редът за инкасирането на парите в обекта, каза за БТА началникът на Районното управление в Търговище главен инспектор Николай Ненков.

По думите му в бензиностанцията е имало и други пари, но са взети тези, поставени на леснодостъпно място.

Дежурният служител К.К., на 21 г., от Търговище веднага подал сигнала за обира в полицията. Според него неизвестният е напуснал района на бензиностанцията пеша.

Водещи

Най-четени