Карен на Русата Златка на свобода срещу 5 бона 06.11 | 16:00
Исканият от Франция за черно тото бивш тенисист остава в България
Арестуваният в средата на октомври за манипулиране на резултати от спортни срещи Карен Хачатрян ще излезе на свобода, след като гаранцията му от 5000 лева бъде изплатена. Това реши Софийският апелативен съд на свое заседание днес.
Съдът отхвърли искането на защитника Любомир Таков заседанието да протече при закрити врати, за да бъдат опазени тайни от личния живот на звездната двойка.
Хачтарян доби известност покрай брака си с русата сексбомба Златка Райкова преди 2 години, като в съдебна зала се разбра, че двамата тихомълком са се развели, а Карен се грижи за сина му от брака с бившата плеймейтка. Преди това арменецът беше забърсал друга родна изкусителка - дупничанката Моника Валериева.
В съдебна залата стана ясно, че проблемите на Катен със закона за започнали още през 2019 г, когато Международната агенция за почтеност в тениса отстранява него и брат му Юри Хачатрян от професионалния тенис. Преди това двамата са обещаващо състезатели и придобиват българско гражданство за високи спортни заслуги.
Освен искането за екстрадиция на главата на Хачрарян дойде и друга беля - двамата с Райкова са разследвани за това, че са прали парите от уговорените мачове със скъпи пътувания и луксозни придобивки - коли, бижута и апетитни имоти, пише "Телеграф".
Водещи
-
Вашингтон отложи част от санкциите за "Лукойл"
04.12 | 20:45
-
Костадин Костадинов: За първи път видях общонароден протест
Лидерът на "Възраждане" коментира и днешното изслушване на вътрешния министър в парламента
04.12 | 20:15
Най-четени
-
Испанските клубове на Любо Пенев ще съберат 300 хиляди евро за операцията му
Легендата на футбола ни пъво ще бъде подложен на химиотерапия в германската болница, където се...
04.12 | 15:30
-
Депутатите ще изслушат министъра на вътрешните работи Даниел Митов
Ден по-късно директорът на СДВР съобщи, че има общо 71 задържани и че нападателите са...
04.12 | 09:45
-
Тома Биков: Г-н Денков, Вие сте първият академик-революционер
Но България има нужда от повече учени, добави депутатът от ГЕРБ
04.12 | 15:16