Срещу 5000 лв. Асен Бербатов и Николай Борисов излязоха от ареста 05.10 | 16:02

Наложената гаранция е обща. Ще бъда повдигнати обвинения за притежание на наркотици

От Диана Цветкова

Асен Бербатов и Николай Борисов вече са вън от ареста.

Те са били освободени срещу обща гаранция от 5000 лева, съобщи БТА като се позова на Районната прокуратура в Дупница.

Двамата бяха задържани снощи на главния път "Е-79" край Дупница, като в автомобила, шофиран от Борисов и собственост на жената на Асен Бербатов, бяха намерени 20 грама кокаин.

Пакетът с белия прах е намерен в детско столче в колата. освен това е установено, че шофьорът е употребил наркотик, чийто вид се изяснява.

По-рано днес от обвинението в Дупница коментираха, че няма да искат постоянен арест за двамата, защото те били с чисто криминално минало.

Срещу брата на нападателя на Фулъм все пак имало висящо производство за шофиране без свидетелство за правоуправление.

Независимо че Бербатов и Борисов излязоха от ареста, ще им бъдат повдигнати обвинения за притежаване на наркотици. Ако се стигне до съд и бъдат признати за виновни, по закон те могат да получат между една и шест години затвор.

Водещи

Най-четени