Кукла „Барби“ като Кейт Мидълтън 10.03 | 09:35
Струва 195 долара, но се предлага и на разсрочено плащане
Докато не мине сватбата на Кейт Мидълтън и принц Уилям на 29 април бизнесът с продукти, свързани със събитието, ще процъфтява.
След идеите за презервативи, посветени на бъдещите младоженци и торбичките за повръщане за тържествения ден, сега научваме от сайта perezhilton.com, че на пазара е излязла кукла "Барби" с образа на Кейт Мидълтън.
Куклата копира визията на бъдещата принцеса в деня, в който обявиха годежа си с принц Уилям – от синята рокля и бижутата до прическата и усмивката.
Колекцията е лимитирана до 5000 бройки, а цената на куклата е малко стряскаща -195 долара, но пък се предлага и на разсрочено плащане – на три месечни вноски по 65 долара, става ясно на сайта, предлагащ пластмасовото копие на Кейт Мидълтън.
Можете да започнете да спестявате още отсега, защото това е само първата кукла от колекцията. Следващата ще изглежда като Кейт на сватбения й ден.
Водещи
-
Политическите реакции за приетия Бюджет 2026
От "Продължаваме Промяната" искат президентът да наложи вето
24.07 | 21:00
-
Меркурий вече не е ретрограден: За всяка зодия започва нов етап през 2026 г.
Отговорите идват, недоразуменията ще бъдат изяснени
24.07 | 20:30
-
Отвлечената от пастрока си Наталия се прибра у дома
Майката: Никога не съм губила надежда и я очаквах
24.07 | 20:15
Най-четени
-
Българите в Гърция могат да получат по 150 евро за дете
Извънредната помощ е за семейства с деца, които отговарят на подоходните условия
24.07 | 14:45
-
Липсвали пет болта на джантата: Спряха камион с пропан-бутан заради риск от инцидент
При проверката е установено, че липсват пет закрепващи елемента на едно от колелата.
24.07 | 12:45