„Большой Московский Цирк” идва през март с извънземното шоу „UFO” 10.11 | 17:48
Над 100 души участват в космическия спектакъл на най-престижната и голяма световна трупа

За първи път в България ще гастролира "Большой Московский Цирк” със свръхтехнологичната си извънземна програма "UFO”. Спектакълът на една от най-знаменитите циркови трупи в всева представя друго измерение на всичко видяно досега на световната циркова арена, съобщават организаторите DEGRIS EVENTS.
"Большой Московский Цирк” няма еквивалент в света и предлага неповторимо зрелище за малки и големи. Двучасовите представления в България са на 5 март 2016 г. В столичната зала " Арена "Армеец” и на 8 март – в "Булстрад Арена” Русе.
"UFO” е извънземно шоу, чийто сюжет се развива на борда на огромен космически кораб. Неволен гост на кораба се оказва човек от планетата Земя, похитен от обитателите на чужди галактики. Попадайки на кораба, пленникът се запознава с инопланетяни и извънземна цивилизация и разум.
Зрителите на това фантастично цирково шоу могат да очакват приключения, полети на космически кораби и неидентифицирани летящи обекти под купола на цирка, срещи със загадъчни същества, циркови номера на ръба на човешките възможности в изпълнението на акробати, гимнастици, жонгльори, клоуни и други артисти.
Публиката ще се наслади на авторска музика, изпълнена от жив оркестър, опасни каскади на височина 20 метра, невероятни светлинни и лазерни инсталации, съвременни звукови и видео технологии, създаващи дълбоки пространствени усещания за космически полет, планетарни образи и галактически пейзажи.
"Нечовешки възможности” ще покажат най-добрите циркови артисти в Русия с награди от най-престижния цирков фестивал в Монте Карло. Сред участниците са едни от най-високите жени в света – сестрите Людмила и Тамара Титченкови; един от участниците в закриването на параолимпийските игри в Сочи - Виктор Кочкин; най–гъвкавият човек в Русия – Алексей Кузмин; представителят на една от най–старите циркови династии – клоунът Адам Талин и др.
Общият брой на участниците в тази мащабна продукция е над 100 души, а реквизитът за построяването на сцената и космическия кораб тежи 15 тона.
Водещи
-
Кметът кани: Финалът от световното по волейболл - на живо от пл. "Св. Ал. Невски"
Българските лъвове се изправят в 13.30 ч. утре срещу Италия в борба за златото
27.09 | 18:00
-
Дачков: Ако има предсрочни избори, президентът Радев ще ги спечели
"Величие" и МЕЧ бяха създадени, за да бъде отслабена "Възраждане", коментира той
27.09 | 17:41
-
За трети път тази седмица: Дронове летяха над стратегически обекти в Дания
Срещу тях са използвани "отбранителни способности"
27.09 | 17:20
-
В Гърция заловиха голямо количество марихуана и метамфетамини, влезли от България
Властите посочват, че шофьорът не е грък, но не уточняват дали е български гражданин
27.09 | 17:00
Най-четени
-
България е на финал на световното първенство по волейбол
Родните национали победиха Чехия с 3:1 гейма
27.09 | 12:00
-
Световен ден на туризма е
София го отбелязва с безплатни пешеходни и автотурове на градския транспорт
27.09 | 10:00
-
Протест на "Възраждане" срещу правителството и въвеждане на еврото
Демонстрации текат в София и Варна
27.09 | 14:30
-
Язовир "Жребчево" пресъхва - нивото му е под 19%
Водоемът е пети по обем и четвърти по площ в България
27.09 | 10:20