Stereo MC's и Delinquent Habits на фестивала Еlevation в Разлог 03.03 | 11:48
Все още се очаква потвърждение от Jamiroquai
Още с първата новина за Еlevation - предстоящият нов музикален фестивал в Разлог, българските меломани се развълнуваха, а предположения кой ще бъде хедлайнер заваляха отвсякъде.
Все още чакаме потвърждение за Jamiroquai, но междувременно стана ясно, че две други банди са потвърдили изявата си на Еlevation - американската хип-хоп група Delinquent Habits и британците Stereo MC's.
Те се присъединяват към известните досега участници на Elevation - 30 Seconds To Mars, Hurts, Parov Stelar, Dog Eat Dog, Gentleman and the Evolution и Cyanna.
Българското включване идва от новоизгрелия поп изпълнител Monyx, алтернативните Sepuko 6 и метъл любимците Odd Crew, който след като издадоха последния си албум "A Bottle of Friends", не се спират на едно място, а клубовете, в които свирят винаги са препълнени.
Припомняме ви, че фестивалът ще се проведе в рамките на един уикенд - 24 и 25 юни, на две сцени - рок и денс. Мястото е повече от прекрасно - 100 декара тучни поляни в покрайнините на Разлог като е предвидена и зона за къмпинг.
Билетите за двата дена ще струват 120 лв. като първите 5000 имат промоционална цена - 96 лв. Еднодневният вход пък ще струва 70 лв.
Най-четени
-
Асен Василев: Борисов да каже имал ли е тайна закуска с Румен Спецов и Валентин Златев
„Виждаме едно огромно бързане и опит да се наложи най-пагубният бюджет за последните 25 години...
19.11 | 11:15
-
Илиян Василев: „Наш“ човек ще купи Фалкона, а правителството ще си вземе нов по-голям самолет
Исторически прецедент
19.11 | 10:15
-
Ученици и родители се обединяват срещу тревожна мода: „Ценоразпис“ за насилие сред децата
Според Мия най-важното са взаимната подкрепа и уважение. По думите на Петър мисията им е...
19.11 | 09:15