Австрийски музикални седмици в София 03.04 | 17:21
Столицата е домакин на 22 концерта – симфонични, камерни и джаз
Вицепрезидентът Маргарита Попова ще открие утре от 19.00 часа в зала "България" Австрийските музикални седмици.
Те се провеждат под неин патронаж в столицата, съобщиха от прессекретариата на президента, цитирани от БТА.
През трите седмици на фестивала ще бъдат изнесени 22 концерта, седем от които симфонични, 12 камерни и три джаз концерта.
Гости на столицата ще бъдат шест камерни формации от Австрия и осем солисти.
Водещи
-
НЗОК припомня здравните права за лятната почивка
Какво покрива Здравната каса, ако се разболеем на морето
26.06 | 10:59
-
Автомобил се вряза в дентален кабинет в София
Инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. "Горски пътник"
26.06 | 10:30
-
Вадят на светло посредниците в онлайн залаганията
От новото облагане МФ очаква 100 млн. евро. платени данъци за тази година и 150 млн. евро за...
26.06 | 10:15
-
Проблемът с безводието, водопроводите и напоителните системи ще бъде обсъден на работна среща в Министерския съвет
Приоритетно ще се идентифицират населени места с дефицит на водоизточници и компрометирани...
26.06 | 09:59
Най-четени
-
Очевидец на сблъсъка с трима загинали на „Тракия“ твърди, че не е имало спирачен път
Ключови детайли за разследването
26.06 | 09:15
-
Вадят на светло посредниците в онлайн залаганията
От новото облагане МФ очаква 100 млн. евро. платени данъци за тази година и 150 млн. евро за...
26.06 | 10:15
-
Проблемът с безводието, водопроводите и напоителните системи ще бъде обсъден на работна среща в Министерския съвет
Приоритетно ще се идентифицират населени места с дефицит на водоизточници и компрометирани...
26.06 | 09:59
-
Автомобил се вряза в дентален кабинет в София
Инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. "Горски пътник"
26.06 | 10:30