Бакалова не получи Оскар, но обра точките с ослепителна бяла рокля на Луи Вюитон ВИДЕО 26.04 | 07:18
Бургазлийката Мария бе номинирана за участието си в лентата на Саша Барън Коен - "Борат 2", където изигра ролята на Тутар Сагдиев - дъщеря на Борат
Прелестната бургазлийка Мария Бакалова не получи "Оскар" за най-добра актриса в поддържаща роля, Novinite.bg проследи събитието на живо. Победителка тази година е южнокорейската актриса Юн Ю-джун за участието си във филма "Минари”. Нашето момие блестеше в бяла рокля на тузарската марка Луи Вюитон - с избора си на облекло със сигурност заби конкурентките си в земята.
Въпреки че не успя да се пребори за наградата българката беше оприличена на Мерилин Монро от Брад Пит, който й предрече блестяща бъдеща филмова кариера.
Победителката Юн Ю-джун е първата корейка, номинирана за актьорска награда от американската филмова академия. Тя почти се свлече на колене, след като беше обявена за победител в тази категория от Брад Пит.
"Г-н Пит, най-накрая ми е приятно да се запознаем", каза тя, предизвиквайки смях сред аудиторията. "Как мога да победя Глен Клоуз?" добави тя.
Юн Ю-джун, която играе нечестиво любезната баба в сърцераздирателната история за южнокорейско семейство, което се премества да живее в Америка, заяви, че актьорите наистина са се почувствали сякаш са едно семейство, докато са снимали филма.
Бакалова бе номинирана за участието си в лентата на Саша Барън Коен - "Борат 2", където изигра ролята на Тутар Сагдиев - дъщеря на Борат. Бургазлийката беше номинирана редом до големи имена като Оливиа Колман, Глен Клоуз, Аманда Сийфрид и Юн Йо-Джонг.
Водещи
-
АП изезе с обширна статия за падането на кабинета Желязков и предсрочните избори
Новите избори, които ще са осмите от 2021 г., вероятно ще доведат до силно фрагментиран...
13.12 | 18:00
-
На извънреден събор: Дадоха мандат на ръководството на БЛС да подпише нов НРД
Ще се настоява за не по-малко от 10% ръст на цените на клиничните пътеки
13.12 | 17:40
-
Петър Чолаков: Вървим към втора фаза на избори след изборите
Ние сме си виновни, не Борисов и Пеевски - докато има балами, ще има и тарикати, категоричен е...
13.12 | 17:00
Най-четени
-
Васил Божков: Ще финансирам младите да влязат в парламента
Бих подкрепил партия на президента Радев с две ръце, заяви биснесменът-политик
13.12 | 15:00
-
Весела Чернева: Италия, Малта и България неприятно изненадаха Брюксел
С позицията си те се присъедиха към скептицизма на Белгия за руските активи
13.12 | 16:20
-
Бойко Борисов: В ГЕРБ никога не сме управлявали напук!
Лидерът на ГЕРБ бе на среща с членове и симпатизанти на партията в Силистра
13.12 | 10:00
-
Божанков, ПП-ДБ: Висшата и нечовешка арогантност събори правителството
Протестът беше заради потъпканото достойнство на българския народ, каза той
13.12 | 12:40