Започва фестивалът на независимите артисти и производители на крафт бири 17.08 | 17:00
Независимият фестивал rtm+beer се завръща!

Фестивалът на независимите артисти и производители на крафт бири rtm+beer се завръща на 12 и 13 септември! Той ще се проведе под открито небе - в обширното пространство на Борисовата градина в София.
Фокусът на събитието тази година са Балканите – ще бъдат представени крафт бири от България, Сърбия, Румъния, Словения и Хърватия.
Неизменна част от програмата и концепцията на rtm+beer е музикалната програма. Тази година публиката ще се запознае с диджеи, групи и селектори от Словения, Сърбия, Румъния, Черна гора, Белгия, САЩ и България. Както тази на бирите, така и музикалната селекция ще е за всеки вкус – от соул, фънк, джаз, хип-хоп, буги, диско, хаус, брейкбийт, footwork и др.
Разбира се, качествената бира изисква и вкусна храна и на rtm+beer 2015 публиката ще има възможност да опита най-различни ястия, приготвени на място с качествени продукти по оригинални рецепти.
И тази година публиката ще се наслади на множество работилници, игри, образователни презентации и неповторимата атмосфера на един празник на всички, които имат страст към бирата и изкуството с характер.
Организиран от бирена работилница Ах!, фестивалът е едно от малкото събития у нас, което предлага социална атмосфера, освободена от всякакви корпоративни марки и трендове. Както организаторите обичат да казват, rtm+beer е фестивал "от хората за хората" и неговата цел е чрез конструктивната конкуренция да бъде катализатор на по-качествена и осъзната потребителска култура и начин на живот.
Затова и входът в двата дни на фестивала ще е свободен.
Водещи
-
Румен Радев внася предложение в парламента за референдум за еврото
Държавният глава с обръщение към народа и Народното събрание
09.05 | 19:24
-
Как да премахнем пестицидите от плодовете и зеленчуците
Как да премахнем пестицидите от плодовете и зеленчуците
09.05 | 17:20
-
По случай Летния Никулден бяха раздадени безплатно 1300 порции рибена чорба и 250 порции испанска паеля
Днес Бургас отбелязва летния Никулден.
09.05 | 16:59
-
На парада на Червения площад в Москва по случай 80-годишнината от Деня на победата Русия показа бойни дронове
Сред дроновете, които бяха показани по време на парада по случай победата над нацистка...
09.05 | 16:40
Най-четени
-
Валентин Вацев: Европа и Русия се готвят за директен военен сблъсък
Вацев критикува остро българската политическа класа за "безхаберие" и "неразбиране на...
09.05 | 11:45
-
Борисов шеговито: Ще цитирам Тръмп, който каза, че иска да е папа, моето желание е да съм главен прокурор
Ето какво още каза Борисов
09.05 | 09:27
-
Демерджиев подчерта, че случаят "Магдалена" не е изолиран
Според него всички виждат какво се случва в МВР, а Даниел Митов "стои неадекватно" и очевидно...
09.05 | 12:59
-
Евгения Борисова избухна: Ивка Бейбе трябва да спре да се размножава
Мощен апел отправи известната дизайнерка Евгения Борисова във Фейсбук
09.05 | 13:45