Никола Гюзелев с тежко счупване в таза 10.04 | 18:11
Световноизвестният бас пострадал в дома си
Световноизвестният бас Никола Гюзелев пострада тежко след падане в дома си. 77-годишният певец преди два месеца паднал в дома си и счупил таза си. В момента той е напълно обездвижен и се лекува в хоспис.
"Татко пострада тежко. Лежа в няколко болници. Сега е в хоспис и се опитваме да го възстановим с рехабилитация, защото мястото, на което е, предлага отлични условия за това. Винаги сме до него", разказал един от синовете му художникът Ясен Гюзелев пред "24 часа".
Припомняме, че Никола Гюзелев и преди имаше проблеми с движението и трудно се предвижваше без чужда помощ. През 2011 година пък му бяха поставени 3 байпаса.
"Ще видим какъв ще е резултатът от процедурите. За него сега се полагат специализирани грижи. Нашето желание е да го върнем у дома и там за него да се грижи опитна медицинска сестра. Но всичко зависи това как ще се развие възстановяването му.
Лекарите не ни обезкуражават, но и са предпазливи в прогнозите. Всички искаме да е пак при нас и сред нас, защото го обичаме и не искаме да страда. Уви, възрастта не прощава, но се надяваме на най-доброто", допълва още Ясен.
Водещи
-
Технологичен гений е новият министър на отбраната на Украйна
Михайло Федоров си поставя за цел "да спре врага със сила", като основен приоритет е...
15.01 | 15:30
-
"Спаси София" подкрепя кмета Терзиев в битката с боклука, но чака отговори
Общината реагира хаотично и гаси пожари, вместо да управлява процесите стратегически, смятат...
15.01 | 15:20
-
Песков: Русия е напълно съгласна с Доналд Тръмп! Зеленски бави мирното споразумение
Оценката на Тръмп контрастира с тази на европейските съюзници, които последователно твърдят,...
15.01 | 15:10
-
Годишната инфлация в България през декември е 5%
Натрупаната през последните 5 години е 41,4%, сочат данните на НСИ
15.01 | 15:00
Най-четени
-
Наталия Киселова: Избирателите все още предпочитат хартиената бюлетина
Наталия Киселова: БСП ще оттегли предложението за гласуване след активна регистрация
15.01 | 08:45
-
"Величие" поиска връщане на правомощията на президента при служебен кабинет
Битката за "домовата книга"
15.01 | 10:30
-
Божанов: Машините не могат да бъдат манипулирани
Това заяви от кулоарите на парламента Божидар Божанов.
15.01 | 11:15
-
Грипната вълна, която официално затвори училищата във Варна вчера, заплашва да блокира още седем административни области
Скритият дефицит
15.01 | 08:30