Официално: Кийт Флинт от The Prodigy се е обесил 12.03 | 11:31
Тялото е било открито от служител в имението му
![Официално: Кийт Флинт от The Prodigy се е обесил](http://inews.bg/pictures/2141872_1004.jpg)
Прокуратурата потвърди официално, че причината за смъртта на легендарния фронтмен на The Prodigy Кийт Флинт е обесване. Часове след като трагичната новина за смъртта му беше разгласена на 4 март, съоснователят на бандата Лиъм Хоулет заяви, че вокалистът се е самоубил. Само два дни по-късно, британският вестник The Sun съобщи, че той е отнел живота си, като се е обесил, и е намерен от служител в имението му, а сега властите потвърждават версията.
Направена е и аутопсия на изпълнителя на 7 март, но резултатите от токсикологията, които трябва да покажат дали Кийт е употребил алкохол и наркотици, все още не са готови.
Изслушването по случая беше преместено чак за 23 юли.
Междувременно излязоха нови слухове и подробности от личния живот на звездата. Дни след смъртта му се спекулираше, че той не е могъл да преживее раздялата със съпругата си Мауйми Кай и след като се е върнал към пороците си е избрал да се самоубие. Във Великобритания обаче се понесе нов слух, че Кийт е имал сериозна връзка с 43-годишната Фей Келби, майка на три деца, с която ги срещнал общ приятел в селото, в което живеят в Ексекс.
"Фей е напълно съсипана. Повече от две години, Кийт беше огромна част от живота й и тя го обожаваше. Разделиха се, защото тя не можа да се примири с безкрайните турнета. На нея просто й се иска да е знаела, колкото не е щастлив той и колко психически разстроен е. Би направила всичко, което може за него", разкрива техен общ приятел пред The Sun.
Водещи
-
Икономическата комисия в НС забрани вейповете
Решението е взето на първо четене единодушно
11.02 | 18:15
-
Министърката на финансите отговори за назначението на Людмила Петкова в АДФИ
Аз лично назначих Людмила Петкова и нося отговорност да не е бухалка, заяви Теменужка Петкова
11.02 | 18:00
-
За 2 месеца: Над 10 000 души в болници заради пневмонии
Деца и възрастни са лекувани както от вирусни, така и от бактериални пневмонии
11.02 | 17:40
Най-четени
-
Премиерът Росен Желязков е в Париж за Срещата на върха по въпросите на изкуствения интелект
Форумът събира световни лидери, представители на бизнеса, академичните среди и гражданското...
11.02 | 11:15
-
Козлодуй и Криводол първи минаха на евро
11.02 | 08:13
-
Грипната епидемия в страната все още не е отминала, въпреки спада в броя на заболелите
Различни варианти на грип удължават епидемията
11.02 | 09:45
-
Трима участници са застрашени от изгонване още в първия епизод на Hell’s Kitchen
Висок адреналин, удивителни рецепти и трима номинирани белязаха огненото начало на седмия...
11.02 | 09:54