10 стилни грешки, които всеки мъж допуска 30.11 | 11:51
Важното е, че са поправими

Не са много мъжете, които разбират от мода, интересуват се от тендециите и съвсем съзнателно внимават как и какво обличат, как и какво комбинират и дали са в час с новите модни течения. Повече мъже обаче, независимо какви са, искат да изглеждат добре и по свой начин се стараят откъм стил.
Да, но независимо какъв мъж сте, независимо какво образование имате, къде сте роден и с какво се занимавате, най-вероятно допускате поне една от следващите 10 стилни грешки. Вижте кои са те и как да ги избягвате.
1. Навиването на ръкавите на ризата
Обикновено просто нагърчваме ръкавите докато стигнат лакътя или ги навиваме по най-тъпия начин. Съветваме ви да опитате нов метод. Навийте ръкава си само веднъж, като изтеглите края му малко над лакътя. Навийте втори път в същата посока като не закривате изцяло края на ръкава. Това е бърз и хитър начин да "запретнете" така ръкави, че хем да ви е удобно, хем да не ги намачкате прекалено.
2. Точен размер дънки
Повечето мъже носим твърде широки дънки, а има такива, които се мъчат с прекалено тесни. Как да разберете дали дънките, които пробвате, са ви добре като размер? Вкарайте два пръста между талията и тялото ви. Ако го правите лесно и пръстите ви се побират точно, значи сте попаднали на перфектния за вас чифт. Не забравяйте, че жените обожават да гледат мъжки задници, а в точните джинси задниците ни изглеждат най-добре.
Можете да видите кои са всички най-популярни 10 стилни мъжки грешки в Div.bg.
Водещи
-
Веселин Стойнев за ПП: Оставката на Кирил Петков вече не може да компенсира щетите
Според него всички уличени в корупция трябва да подадат оставка и да бъдат изключени от...
30.06 | 21:00
-
Невиждани юнски жеги морят Европа
В събота в испанския град Ел Гранадо бяха измерени 46 градуса
30.06 | 20:30
-
Страшна трагедия: Пикап прегази детенце
Мотоциклетист откаран по спешност в болница след тежка катастрофа
30.06 | 20:15
Най-четени
-
Николай Василев: Пенсионната възраст трябва да бъде увеличена
Вноските за втория стълб да се вдигнат от 5 на 10%
30.06 | 16:00
-
Почина музикантът Евгени Генчев - Джули от "Виолетов генерал"
Тъжната новина съобщиха от дарк уейв групата, чийто дългогодишен басист бе той
30.06 | 14:10
-
И Бойко Борисов се срещна с Магнус Брунер
Шенген е едно от най-големите постижения на ЕС, заяви лидерът на ГЕРБ
30.06 | 15:30
-
Жена с над 2,50 промила алкохол се удари в дървен цветарник
По случая е започнато разследване.
30.06 | 11:59