"Най-секси мъж в света" ще се жени 05.06 | 20:15
Дами, изтървахте го!

Солистът на групата Maroon 5 минава под венчилото. Адам Ливайн беше избран за "Най-секси мъж в света" за 2013 от списание People и година по-късно дамите вече го изтърваха.
Адам и манекенката Бехати Принслу ще сключат брак в Мексико през уикенда на 19 юли, съобщава Femail First.
Двамата планират двудневно сватбено тържество в тесен кръг в х-л "Ел Гансо" в Лос Кабос. Репетицията на вечерята ще е в петък на 18 юли, а на следващия ден ще разменят обетите си. В неделя ще има още едно тържество, на което гостите да могат да се сбогуват с младоженците.
Бехати Принслу неотдавна разказа, че булчинската й рокля е вече готова. "Тя е бохемска, плажна. Съвсем в мой стил" - каза тя.
Адам Ливайн направи ергенския си купон миналия месец в Лас Вегас. Бехати Принслу е на 25 години, а Адам Ливайн - на 35, допълва БТА.
Водещи
-
Отлично качество на морските води от „Златни пясъци“ до Бяла
Четири от градските плажове подлежат на по-чест контрол. Това са Офицерски, Централен, Южен и...
24.06 | 13:15
-
Гергана Паси: Иран наистина е държавата без никакви приятели в света
Иран като заплаха за региона
24.06 | 12:59
-
Продължава гасенето на пожара край Струмяни
Огънят пламна на 22 юни около 20:00 ч. в землището на село Илинденци около Струмяни. Горят...
24.06 | 11:57
Най-четени
-
Терзиев: Има прекалено много коли в София, няма как лесно да се реши проблемът с трафика и с паркирането
Нека да гледаме всички елементи на услугата на градския транспорт за години напред и да дадем...
24.06 | 11:15
-
Пети ден продължава акцията по издирване голямата дива котка в "Шуменското плато"
Призовават се хората, които забележат опасното животно да сигнализират на телефон 112 - без да...
24.06 | 10:30
-
Българин в Катар за атаката на Иран: Гледахме нещо като шоу. Всичко беше много координирано и прецизно
Това разказа в предаването „Тази сутрин“ българинът Людмил Димитров, който живее в Катар.
24.06 | 10:13