50 Cent няма да издава албума си „Black Magic” 27.07 | 17:33
Причината е спор със звукозаписната му компания Interscope

50 Cent съобщи, че няма да издава новия си пети студиен албум, който трябваше да излезе през ноември.
Причината е спор със звукозаписната му компания Interscope, заради който певецът е решен повече да не работи с нея, посочва tourdates.co.uk.
36-годишният хип-хоп изпълнител заяви, че заради проблеми с компанията не е в състояние да пусне албума, който носи работното заглавие "Black Magic”.
Той наскоро призна, че обмисля да напусне Interscope и, че ще вземе окончателно решение в зависимост от това как ще подходят към новия му албум.
Преди това пък беше отправял към компанията критики, че не е е инвестирала достатъчно в "Black Magic” и че се е бавела с реализацията му.
Раздразненият изпълнител на хита "In da Club" съобщи още, че възнамерява утре да пусне в мрежата новото парче на Dr Dre, "Psycho”, който също работи с Interscope, вероятно в знак на протест.
Dr Dre, който се кани да издаде дългоочаквания албум "Detox”, все още не е коментирал плановете на колегата си.
Водещи
-
От днес лицата в отпуск за майчинство губят правото на пълно обезщетение, ако работят по допълнителен договор
Работодателите с нови задължения
01.07 | 10:34
-
От 1 юли влиза в сила увеличението на пенсиите според Швейцарското правило
Всички пенсии се увеличават с 8,6%.
01.07 | 10:14
-
Пазарът на имоти: Реалност срещу възможности
Заплата срещу ипотека: Мисията "първи дом"
01.07 | 09:59
-
Променят организацията на движение по магистрала „Хемус“
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна...
01.07 | 09:45
Най-четени
-
Извънредно заседание на парламентарната здравна комисия ще се проведе днес
Искания на медицинските специалисти
01.07 | 08:30
-
От днес влизат в сила новите цени на електричеството за битовите потребители
Различни увеличения по региони
01.07 | 09:14