Armin van Buuren с цяла армия от диджеи в София 17.12 | 12:50
Диджей номер едно в света с мащабно електронно парти
На 8-ми март зала "Арена Армеец” ще е домакин на едно от най-грандиозните събития в света на електронната музика, а именно ASOT 600. Зад абревиатурата се крие 600-ното юбилейното издание на радио предаването "A State of Trance" на петкратният носител на титлата Дижей номер 1 в света Armin Van Buuren.
Холандската електронна звезда реши да включи страната ни за първи път в ежегодното си турне The Expedition, с което отбелязва рождения ден на радио шоуто си, слушано от над 20 милиона фенове по целия свят.
Така София си извоюва място сред 11-те града в световното турне, като нашата столица е единствената спирка в Югоизточна Европа. Затова и България ще се превърне в най-горещата дестинация за хилядите феновете на транс музиката от съседните ни държави.
Мащабът на спектакъла ASOT 600 не може да се сравни с нито едно събитие от електронната сцена, организирано до сега у нас, уверяват организаторите. Освен с огромните размери на сцената, мултимедийните и светлинните ефекти, мега партито е уникално и с броя на участващите в него артисти, както и с тяхната класа.
Освен вече анонсираният транс диджей Dash Berlin, който тази година се изкачи до 7-мото място в престижната класация на DJ Mag - TOP 100 DJs, в спектакъла участие ще вземат още цяла армия от най-добрите световни диджеи.
На сцената в зала "Арена Армеец” ще видим и още едно холандско величие Ferry Corsten. Определян като "архитект, пионер и подбудител” на глобалното влияние на транс музиката, той е сред артистите, които създават едни от най-енергичните и мелодични парчета в денс музиката. Представени на живо обаче, зарядът им е неколкократно по-силен и въздействащ, ефект, който българската публика добре познава.
В музикалната си селекция за ASOT 600 Armin Van Buuren е заложил и на млади и прогресивно развиващите се артисти. Така за първи път у нас ще видим германската прогресив транс машина Dennis Sheperd, както ии унгарското диджей дуо Myon & Shane 54.
Билети за ASOT 600 ще бъдат пуснати в продажба от 21 декември в мрежата на eventim.bg на цена от 45 лв.
Водещи
-
Асен Василев: Догодина българите ще живеят по-зле и ще обеднеят
Догодина българите ще живеят по-зле и ще обеднеят, допълни Василев.
20.11 | 09:30
-
България заделя близо 20 процента от БВП за социални помощи
Жилищна криза и догонващ растеж
20.11 | 09:15
-
ПП инсталира прасе-касичка пред НС, олицетворяваща бюджета
Централният бюджет влиза на първо гласуване в зала утре. Именно план-сметката за догодина е...
20.11 | 08:59
-
Делото срещу бившата полицайка Симона Радева е на финалната права
Обвинението: Стълба за бягство
20.11 | 08:45
Най-четени
-
Времето разделя Балканите - зима на запад, пролетни температури до 20 градуса у нас
Зима в Западните Балкани
20.11 | 08:30
-
Делото срещу бившата полицайка Симона Радева е на финалната права
Обвинението: Стълба за бягство
20.11 | 08:45
-
ПП инсталира прасе-касичка пред НС, олицетворяваща бюджета
Централният бюджет влиза на първо гласуване в зала утре. Именно план-сметката за догодина е...
20.11 | 08:59