Coldplay готвят цели два нови албума 10.04 | 07:10
През май очакваме диска им „Ghost Stories", а догодина още един проект

Групата Coldplay е затънала в работа, защото планира не един, а цели два нови албума. Единият се очаква да излезе следващия месец и носи заглавието "Ghost Stories", а следващата година бандата ще реализира още един проект, съобщиха от Contract Music.
Музикантите споделят, че дискът им "Ghost Stories" може да изненада повечето фенове, защото няма да носи тяхното традиционно звучене. Но за да компенсират недоволните, те ще се реваншират с албума през 2015 г., който ще бъде с характерния им почерк.
Coldplay често са сравнявани с банди като U2 и Radiohead, и подобно на тях експериментират със звученето си. Подобни нестандартни отклонения от стила си U2 направиха с албумите си Achtung Baby и Zooropa, а Radiohead кривнаха от очакванията на публиката с албума Kid от 2000 г. и с Amnesiac на следващата година.
Водещи
-
Трима арестувани с 10 000 фалшиви евро при акция в София
Подробности за специализираната полицейска операция даде директорън на СДВР гл. комисар...
06.08 | 15:00
-
Пожарът край Карнобат е засегнал средновековната крепост Маркели
Пожарът край Карнобат е засегнал средновековната крепост Маркели: Подозират човешка намеса
06.08 | 14:33
Най-четени
-
Наш милионер подкара една от най-скъпите коли в света
Хърватският електромобил впечатлява не само с футуристичен дизайн, но и със зашеметяващи...
06.08 | 12:15
-
В по-голямата си част пожарът в Балчик е овладян, но все още има тлеещи огнища
След заседание на оперативния щаб снощи бяха оставени дежурни екипи, а гасенето се поднови в...
06.08 | 10:30
-
Пътуванията със самолет в Европа може скоро да станат по-удобни
Кога ще се промени контролът на летищата?
06.08 | 11:30
-
На 6 август Българската православна църква отбелязва един от най-светлите си празници – Преображение Господне
Божествен глас потвърждава истината
06.08 | 08:30