Made by Brangelina... 07.03 | 10:14
Джоли и Пит започват да продава розето си
В 9 ч. френско време на 7 март по интернет започна продажбата на вино розе, произведено във френското имение Миравал на Брат Пит и Анджелина Джоли.
Около 6000 бутилки от реколтата от 2012 г. са предложени за продан в сайта на имението на адрес www.miraval.com/fr.
Розето, наречено Miraval Provence 2012, се предлага в каси от по 6 бутилки за 105 евро с включени разходи по доставката.
Розето е произведено от гроздето от 40-те хектара лозя във френския имот на Бранджелина, разположен край град Коренс, в департамента Вар.
Розето се предлага в елегантни бутилки, наподобяващи на тези на шампанското. На тях дискретно фигурира името на двамата американски актьори.
Пит и Джоли вече обявиха, че виното им е "био". За производството му актьорите са се съюзили с клана Перен, собственик на замъка Бокастел в Шатоньов дю пап и на 200 хектара лозя в долината на река Рона.
Малко преди началото на продажбата на розето, френският специалист по вината Тиери Десов опита продукцията на Бранджелина. Той определи розето като "енергично, динамично, оставящо свеж вкус в устата".
След онлайн продажбата общо 100 000 бутилки от розето на Бранджелина ще бъдат разпространени из избите и ресторантите в цялата страна. Цената на една бутилка ще е около 15-16 евро, отбелязва БТА.
След време Джоли и Пит предвиждат да започнат да произвеждат бяло и червено вино.
Водещи
-
След среща в МЗ: Започва съвместна работа по развитието на платформата „Диагноза България“
Проф. Петко Салчев заяви готовност да подпомогне експертно развитието на платформата, така че...
09.07 | 17:47
-
Скъпият таратор в Созопол доведе до проверки на НАП
Данъчни влязоха в заведенията в курортния град
09.07 | 17:43
-
Демерджиев: Нямам време да чета безплодните писания на Калин Стоянов
"Прави се опит да се отклони вниманието от важната тема, а тя е как такъв човек като Пеевски...
09.07 | 17:20
-
Филм за Васил Левски, създаден с AI, разбуни социалните мрежи
Миналото не е приключило. То чака своите нови герои.
09.07 | 17:09
Най-четени
-
"Няма да стъпи в ефир на БТВ..." Как се "затъмнява" тв гост - създател на "Черна писта" и "Диагноза България"
"Никоя медия не е длъжна да ме кани. Никой не ми дължи ефир. Но има разлика между редакционно...
09.07 | 12:30
-
На 81-годишна възраст почина поетесата Надежда Захариева
Тъжната вест съобщи семейството й
09.07 | 10:15
-
Проф. Кантарджиев: Внимавайте с летните инфекции и храната, ентеровирусите ни повалят за 3 дни
"Трябва да имаме предвид много инфекции, които са характерни за лятото", предупреди той
09.07 | 11:59
-
Всичко за болничния: права, обезщетение и срокове
Граждански договор и самоосигуряващи се: различни правила
09.07 | 14:15