PSY зарязва конете и става джентълмен 02.04 | 12:25
Изпълнителят готви голяма изненада за феновете си

Южнокорейският рапър PSY се надява да циментира успеха на мегахита си "Gangnam Style" с новия си сингъл, озаглавен "Gentleman" ("Джентълмен") и придружен от нов танц, писаха западните медии.
PSY обаче отказва да разкрие повече подробности преди изместеното с ден по-рано излизане на сингъла.
Феновете в Република Корея ще чуят "Gentleman" на 12 април - ден преди рапърът да изпълни парчето за пръв път пред публика и да демонстрира новия си танц.
"Новата песен е много забавна. Това, което мога да кажа, е, че заглавието ѝ е "Gentleman". Не мога да ви кажа за танца, освен че всички корейци го познават, но хората от другите страни
не са го виждали", е заявил PSY в интервю за местна телевизия.
Миналата година закръгленият рапър се превърна в световен феномен със своя "Gangnam Style", а мегахитът му стана първият с над един милиард гледания в Youtube, припомня БТА.
В края на март PSY отправи призив към феновете си да се облекат в бяло за концерта на 13 април в Сеул, на който той ще изпълни за пръв път пред публика новото си парче.
Водещи
-
Президенството: При нас не е постъпвало предложение за нов главен секретар на МВР
Властте пак се скараха
13.06 | 18:00
-
Златен орел пази Тръмп, икона в джоба бди над Путин
Ето какви амулети крият световните лидери
13.06 | 17:44
Най-четени
-
Борисов за Митов: Ако не се справя, ще говорим за оставка
Той е изпратен в МВР именно за да направи така, че ведомството да работи добре с гражданите,...
13.06 | 11:15
-
Станислав Балабанов: Проблемът не е във вътрешния министър, а в нереформираната система
Депутатът от ИТН коментира трагедията със смъртта на Явор Георгиев във Варна
13.06 | 13:30
-
Ген. Атанасов: Не съм фен на президента, защото той е руски трол
Към момента рискове за националната сигурност заради ескалацията на конфликта Израел - Иран за...
13.06 | 14:14
-
Ваня Григорова: Общински съветници са на тезгяха и се търгуват
По думите ѝ решението за напускане на групата на БСП е заради несъгласието с това, което се...
13.06 | 12:00