Tранссексуален модел става лице на L'Oreal (СНИМКИ) 09.11 | 09:35
Леа Серезо не е безизвестна в модните страни
Световната известна марка L'Oreal обяви, че е избрала ново рекламно лице. Гигантът е подписал договор с бразилския транссексуален модел Леа Серезо, съобщи АР. Бразилката, която смени пола си от мъжки на женски през 2012 г., ще рекламира продукцията на принадлежащата на концерна марка Redken.
32-годишната Серезо е известен в модната индустрия като Леа Ти. L'Oreal пусна официално съобщение, в което обяснява, че Леа е избрана заради красивата си коса и ще рекламира боя за коса. Като манекенка моделката е участвала в дефилета на световноизвестни дизайнери.

Тя е муза на креативния директор на модна къща Givenchy Рикардо Тиши. Снимала се е за корицата на модни списания като Vogue, Vanity Fair и Hercules.

Водещи
-
Честита Нова година!
01.01 | 00:01
-
В кои големи градове у нас посрещат Нова година на площада
Какви са мерките за сигурност и каква ще е програмата на празницка наоткрито
31.12 | 18:00
Най-четени
-
Честита Нова година!
01.01 | 00:01
-
Франция не намира доказателства за атака на Украйна срещу резиденцията на Путин
Това твърди Le Monde, позовавайки се на източник, близък до президента на Франция Еманюел...
31.12 | 11:00
-
Еврото: Всичко, което трябва да знаете
31.12 | 10:00