Авторката на хита "Гълъбо" изригна срещу Миро (ВИДЕО) 29.06 | 17:52
Вида Пиронкова написа гневно писмо, иска да забрани песента

Авторката на нашумялата напоследък романтична балада на Миро "Гълъбо" - Вида Пиронкова, заплаши да забрани песента. Това стана ясно от нейна публикация в социалната мрежа, пише actualno.com.
"Предайте на продуцента ми, че ще вдигна във въздуха всичко. Дори и М-тел, на когото той е продал "Гълъбо" за рингтон. И не само тях. Всички! Но най-вече тях, защото се правят на луди калинки. Защото са ми блокирали услуги, за които аз им плащам не малко пари!
Бясна съм. Не ми отговаряйте и не се намесвайте. Ще забраня песента и ще се свърши веднъж завинаги с този психо тормоз.
Кой слушал – слушал. Кой се женил – женил. Аз имам намерение да живея още 300 години, а не да се занимавам с хора, на които съм се доверила и са ме предали, на които съм давала като ненормална, а те ми отмъщават само за това, че съм била добронамерена към тях и съм им дала най-ценното си: морала и таланта си.
Точка. Целта на хакерите е постигната. Разгневиха ме. След като ми скъсаха нервите 1 седмица ,да се занимавам с хакерските им простотии. Имената им ги знам. Защото имам и видеозаписите им, които свалих много преди да решат да ме правят да си говоря сама.
Всичко е архивирано, котета сладки! На разположение на медиите съм. Ще си отворя устата. Има какво да кажа! Ай сиктир! Няма да позволя на никой, било то и най-близкият ми роднина да ме разиграва като пумпал, след като съм му ПОДАРИЛА, повтарям ПОДАРИЛА творческият си труд , което е равносилно на душата ми!
Другият меринджей, дето се е сдушил с бившата ми приятелка Парис Сивриян, също да стои нащрек …. защото войната започна!
Предайте и на тях! Днес я открих! Войната!" Текстът и музиката на "Гълъбо" са на Вида Пиронкова. В записа на музиката участва пловдивчанката Анет Артинян – виолончело, а проф. Людмил Ангелов свири на роял Steinway and Sons.
Очевидно е на път да разрази поредната медийна война за авторски права. Престои за видим развръзката", написа дъщерята на Енчо Пиронков.
Водещи
-
САЩ ще подновят доставките на оръжие за Украйна
Президентът Доналд Тръмп подчерта, че то ще бъде главно отбранително
08.07 | 19:30
-
ЕК оповести годишния доклад за върховенството на закона в страните членки на съюза
За поредна година се констатира, че броят на присъдите за корупция по високите етажи у нас е...
08.07 | 19:15
-
Силяновска: ЕС има сериозен проблем с демокрацията
Президентът на РС Македония посочи, че е изненадана от реакцията на българското правителство
08.07 | 19:00
-
Кирил Петков след задържането на кмета на Варна: Всички сме с Благо Коцев
Не може всички да ни арестувате, защото сме много, но може да ни мобилизирате, написа екс...
08.07 | 18:40
Най-четени
-
И ЕП гласува ЗА влизането ни в еврозоната (ОБНОВЕНА)
Финалното решение ще вземат финансовите министри на 27-те държави членки на ЕС в Брюксел след...
08.07 | 13:31
-
Протест срещу въвеждането на еврото (ОБНОВЕНА)
08.07 | 14:00
-
Христо Петров: Всеки вика „Махам се", къде се махаш – в еврозоната се махаш
По думите на Петров, "добро ще има направя, ако поне аз им спестя мащабния икономически анализ...
08.07 | 11:30
-
България, добре дошла в еврозоната!, гласи надписът на близо 30-метров транспарант, поставен на сградата "Шарльоман" на Европейската комисия в Брюксел
Сградата "Шарльоман" е първата от комплекса сгради в Брюксел, издигнати за нуждите на...
08.07 | 11:44