Аксел Роуз влиза в „Като две капки вода“ 24.03 | 08:32
Задава се поредното страхотно шоу

Сцената на предаването "Като две капки вода" по Нова ТВ отново ще стане арена на зрелищни изпълнения. На нея тази вечер, 24 март, ще се качат световноизвестните звезди Аксел Роуз, Сюзън Бойл, Тина Търнър, Мерилин Монро. Разбира се, не в оригинал.
Половинката на изпълнителя Дони – Нети, внезапно ще напълнее с 30 кг, за да заприлича на шотландската певица Сюзън Бойл. За целта е използвана специална отливка с фоам пяна, която се използва и в мащабни холивудски продукции за специални ефекти. Трансформацията обаче ще отнеме някъде около 4 часа.
В същото време победителят от миналата седмица Къци Вапцаров ще се преобрази в любимеца на тинейджърите Джейсън Деруло. В това начинание ще му помогне уредът аерограф, благодарение на който ще стане чернокож. Неговият колега Павел Владимиров, който предишния път се представи като ирландката Duffy, този път ще тича бос по асфалта като Роси Кирилова.
Мая Бежанска се изправя пред предизвикателството да бъде Мариус Куркински. На Неве пък се пада тежката задача да овладее гласовите специфики на Тина Търнър. В същото време Стефания ще е русото изкушение Мерилин Монро. От лошото момче Кийт от The Prodigy Деян ще се превърне в лошото момче на рока Били Айдъл, а Иво Танев ще завладее сцената като краля на сцената Фреди Меркюри.
Кой ще бъде в ролята на Аксел Роуз ще разберем от 20:00 по Нова ТВ.
Водещи
-
Роди се първото бебе след трансплантация на матка във Великобритания
Малката Ейми Изабел е родена на 27 февруари 2025 г. в болница в Оксфорд, две години след...
08.04 | 11:30
-
Симеон Дянков: България може да спечели от търговската война
Бъдещето на българската икономика
08.04 | 11:15
-
Държавата отпуска 2 милиона лева на производителите на картофи
Размер на подпомагането
08.04 | 10:59
-
Яйца и българско агнешко - колко ще ни струва великденската трапеза
Провокиран да коментира новините от Гърция, Иванов изтъкна, че не можем да уеднаквяваме...
08.04 | 10:45
Най-четени
-
Василев:Строежът на "Хемус" между Велико Търново и Варна може да се забави заради липсващ ОВОС
Политическа обстановка
08.04 | 08:40
-
Древно поверие: Слънцето и Луната се срещат днес
Последна седмица преди Страстната седмица
08.04 | 09:15
-
Димитър Маргаритов би приел да е служебен премиер, ако се наложи
Изслушването на кандидатите за национален омбудсман в парламентарната комисия за прякото...
08.04 | 09:59