Албена Михова била в прединфарктно състояние 18.05 | 12:51
Актрисата е много емоционална

Емоционалната актриса Албена Михова сподели, че "Dancing Stars” щял да й докара инфаркт. Тя приема всяко нейно начинание отговорно и сериозно, а това понякога й вреди, но по-често й помага.
"Аз открай време съм си шантавела. Много обичам да се занимава с какво ли не и танцуването е част от нещата, които съм искала да правя. Шоуто без малко да ми докара инфаркт. Сега съм добре. Нямахме много време да се подготвим, за да сме перфектни и да свалим достатъчно килограми, за да сме още по-перфектни", шегува се тя пред в. "Преса".
Най-голямата гордост на актрисата е 15-годишният й син Мартин.
"Какъвто реши, такъв да стане. Всеки ден си имаме някакви проблеми, които с него си разрешаваме - дали ще са любовни, дали училищни", категорична е Михова.
Албена споделя, че винаги усеща публиката и нейното настроение. Тя се зарежда от зрителите и се мотивира да дава най-доброто от себе си.
"Има ли зрители да ти пляскат и пляскат ли ти - това е за мен славата. Ама разни там награди - икари, аскеери... Толкова ми е смешна тая суета. Никога не съм правила нещо с мисълта, че може да взема награда. И знаеш ли, личи си, когато един актьор се напряга на сцената, за да го номинират. Аз награди не съм вземала и вероятно няма да взема.", категорична е актрисата.
Водещи
-
По пет почивни дни за Коледа и Нова година
Ако пуснете отпуска за двата работни между празниците, общо стават 12
11.10 | 18:00
-
Дончева: Пеевски може да се стреми към върха, но над 4000 метра има специален кастинг
Предсрочен вот не е изключен, смята тя
11.10 | 17:20
-
Венета Райкова каза защо и докога не е на екран
11.10 | 17:00
Най-четени
-
НОИ с важен апел и предупреждение във връзка с еврото
Вижте как да се предпазите от измами
11.10 | 12:40
-
Фандъкова: Има много сериозна криза с боклука
Всички трябва да помогнат тя да се реши, заяви бившият градоначалник на София
11.10 | 13:20
-
Премиерът обеща на военните 10% увеличение на заплатите
Росен Желязков е в Шумен за празничното полагане на клетва на курсатите
11.10 | 15:30