Алесандра Амброзио във фотосесия, вдъхновена от Барби 05.02 | 09:57
Манекенката споделя, че все още няма булчинска рокля за предстоящата си сватба

Наскоро куклата Кен оппразнува 50-тия си рожден ден, а сега на корицата на британското списание LOVE може да бъде видяна жива кукла Барби.
В най-новата си фотосесия ангелът на Victoria's Secret Алесандра Амброзио е в образа на истинска Барби – с тяло като от "пластмаса" и коса на букли, която не помръдва.
"Алесандра е богиня и е страхотно да се работи с нея", коментира съвместната им работа по корицата Кейти Гранд, главният редактор на списанието.
29-годишната манекенка споделя, че все още няма булчинска рокля за предстоящата й сватба с бизнесмена Джейми Мазур, с когото имат 2-годишна дъщеря.
По всяка вероятност супермоделът ще бъде с две рокли – едната на Alice Temperley, а другата на Dolce & Gabbana.
Водещи
-
Стомашно-чревните вируси атакуват в края на лятото
Епидемиологът д-р Христиана Бацелова предупреждава за активизиране на инфекциите и...
26.08 | 17:59
-
Социалното министерство предлага 1213 лв. минимална заплата от 1 януари 2026 г.
От 1 януари 2026 г. минималната почасова работна заплата ще бъде 7,31 лв. (3,74 евро).
26.08 | 17:39
-
До края на следващата седмица ще са ясни резултатите от назначените експертизи, които да докажат причината за смъртта на 21-годишната родилка
Младата жена почина на 23 август след раждането на второто си дете, нейни роднини атакуваха...
26.08 | 17:20
Най-четени
-
Напрежение в Русе след смъртта на родилка
С викове „убийци“ протестиращи нахлуха в АГ-комплекса на болницата
26.08 | 11:14
-
Ще има втори вход/изход на кв. „Сарафово“ в Бургас
Затова и Димитър Николов поиска от съветниците да дадат разрешение за изготвянето на нов...
26.08 | 11:45
-
20-годишен младеж от село Сушица заля с бензин и подпали родителите и сестра си след семеен скандал.
Тежки изгаряния
26.08 | 09:30
-
Viber пуска нова функция
"Скрий, че пишеш“ се присъединява към две нови функции, ориентирани към поверителността, които...
26.08 | 15:00