Анджелина и Брад се женят преди есента 15.03 | 10:21
Ще минат под венчилото преди актрисата да роди, твърдят запознати източници

Брад Пит и Анджелина Джоли официално ще се оженят преди есента, когато ще се родят близнаците им. Тази информация разкрива на първата си страница американското издание OK!
Медията разполага с информация, че дълго спряганата сватба на холивудската двойка ще бъде факт преди да се родят очакваните близнаци-момченца.
"И двамата смятат, че трябва да посрещнат момчетата си като съпруг и съпруга, което означава, че сватбата ще се случи съвсем скоро", съобщава запознат източник.
36-годишната Анджелина и 48-годишният Брад, които вече имат Мадокс (10 г.), Пакс (8 г.), Захара (7 г.), Шайло (5 г.) и Нокс и Вивиан (3 г.), са имали труден период, но в крайна сметка са взели решението да се свържат официално, посочва Female First.
Двамата са в нов любовен период след церемонията по връчване на "Оскар"-ите, където Анджелина изглеждаше щастлива и уверена в себе си, макар и застрашително слаба.
Според източници тя все още се бори със сутрешно неразположение, но е решена да запази в тайна бременността си възможно най-дълго.
Водещи
-
Вижте всички рeшения на МС от днес
Правителството одобри национална позиция за напредъка в изпълнението на препоръките от...
09.04 | 20:30
-
Истинско шоу на времето в четвъртък
Утре ни очакват силен вятър, гръмотевици, сняг, суграшица...
09.04 | 20:44
-
Оперират по спешност десетокласника, паднал от прозорец на столичната гимназия
Момчето е с тежки травма на гръбначния стълб, както и на двата крака
09.04 | 20:15
Най-четени
-
Парламентът ще промени съставите на постоянните комисии
Парламентът ще избере и секретари на Петдесет и първото Народно събрание. Предстои и първо...
09.04 | 09:30
-
ПП-ДБ иска: 6 месеца затваряне на заведения за пушене на всякакви цигари, включително електронни
Ето и основнатта част от предложението:
09.04 | 09:59
-
Бойко Борисов заяви, че ТОЛ системата е ефективен инструмент, който може да дисциплинира водачите
„Позицията на ГЕРБ е, че ТОЛ системата може да дисциплинира водачите - и скорост, и товари, и...
09.04 | 11:00