Бритни Спиърс е най-високоплатената певица в света 12.12 | 21:24
Лейди Гага тази година отпадна от челната тройка

Бритни Спиърс е най-високоплатената певица в света според годишната класация на списание Forbes, съобщава БТА.
От новия си албум "Femme Fatale”, както и от новия си парфюм и от реклами, 31-годишната изпълнителка се е сдобила със скромната сума от 58 млн. долара.
Втората позиция остана за Тейлър Суифт, която е събрала приходи в размер на 57 млн. долара. Средствата са от турнето на поп певицата. Сериозна сума Тейлър е взела и от договора си с марката CoverGirl, от продажбите на собствената си козметична линия от продажбите на албума си "Red”.
Скандалната Риана се добра до челната тройка, макар и да остана на третото място със своите 54 млн. долара. В сравнение с миналата година певицата се е изкачила с две места нагоре в класацията.
Първенецът от 2011 г. Лейди Гага тази година е на четвърто място. Нейните приходи възлизат на 52 млн. долара. Гага е последвана от 28-годишната Кейти Пери, която е събрала 45 млн. долара.
Класацията на списание Forbes се съставя на база приходите на звездите, реализирани в периода май 2011 г. - май 2012 г.
Водещи
-
Пчеларите могат да кандидатстват за кредити от ДФЗ
31.03 | 17:02
-
Минималната основна заплата на учителите вече е 2131 лева
Месечното възнаграждение на директорите е на 2596 лева
31.03 | 16:45
-
Кунчев: Ваксинацията срещу менингококови инфекции е безплатна, но препаратът се купува
Във всички регионални здравни инспекции у нас е създадена организация за имунизация с...
31.03 | 16:30
-
Лагард: Потенциална търговска война между ЕС и САЩ е губеща и за двете страни
Коментирайки инфлацията в еврозоната, Лагард подчерта, че задържането ѝ "под контрол" е...
31.03 | 16:16
Най-четени
-
Как ходенето влияе на холестерола
Ходенето влияе върху нивата на холестерола, като повишава активността на ензимите, които...
31.03 | 11:30
-
Недоволните медици и здравни работници от цялата страна излизат на пореден протест
Символични протести в големите болници
31.03 | 09:30
-
Всички пенсии ли се актуализират по швейцарското правило
Осъвременяването на пенсиите е регламентирано с разпоредбата на чл. 100 от КСО, придобила...
31.03 | 12:45
-
Бащата на обвиняемия за нападението над двама синоптици в станцията на връх Мургаш обявява гладна стачка 2
С решение на Софийския градски съд Стоян Стоянов е под домашен арест в държавната психиатрична...
31.03 | 09:45