Вижте как Оливия Уайлд се подигра с Джордж Клуни 25.03 | 14:50
Да се надяваме, че Джордж има чувство за хумор

Холивудската звезда Оливия Уайлд се пошегува доста грубо с колегата си Джордж Клуни. Преди няколко дни хубавицата публикува негова детска снимка в социалната мрежа.
На фотоса актьорът определено няма нищо общо със сексапилния мъж, който е в момента. Вероятно и Оливия е забелязала това, тъй като под юношеската снимка на Клуни е написала "Има надежда".
Уайлд и Джордж са близки приятели от много време и най-вероятно актьорът е приел закачката с чувство за хумор.
В момента актрисата нашумяла покрай сериала "Доктор Хаус" е бременна. Тя и Джейсън Съдейкис очакват първото си дете. Двамата се запознаха на снимките на сериала Saturday Night Live през 2011 год. и оттогава са заедно, а през януари тази година се сгодиха.
Вижте снимката на Джордж Клуни в нашата галерия.
Водещи
-
Само за периода 29 май до 01 юни 2025 г. КЗП е извършила над 500 броя инспекции на територията на страната в различни обекти
Министър Дилов: Осъществяваме превантивен контрол на търговски обекти по отношение...
20.06 | 15:15
-
В Гърция предупреждават туристите да си пазят личните вещи заради активизирали се банди от джебчии
Гръцката полиция съобщава, че има ръст на случаите на обири на туристите
20.06 | 15:00
-
За осем месеца: Почистени са над 170 вагона и мотриси на БДЖ от графити
Данните са за периода от януари миналата година до днес. За набезите се работи съвместно с МВР...
20.06 | 14:30
-
Важна новина за АМ "Хемус" през следващата седмица 2
През следващата седмица - от 23 до 27 юни, за обрушване на откоси ще се ограничи движението в...
20.06 | 14:15
Най-четени
-
Даниел Митов обяви какъв е планът на МВР за въвеждането на еврото у нас по време на Национална дискусия
Той включва съвкупност от дейности за защита на финансовата система и обществото в периода на...
20.06 | 10:45
-
Левон Хампарцумян: Предлагам като свърши тази история с еврото, данъчните да започнат да си гледат работата
Пазарът се саморегулира
20.06 | 11:30
-
Забранява се пускането на пазара на електронни цигари за еднократна употреба
Текстът беше приет на второ четене със 133 гласа "за", 30 "против" и 8 "въздържал се".
20.06 | 09:45