Вижте най-невежата миска на света 25.04 | 10:48
Мисис Русия се отказа доброволно от короната, няма елементарна обща култура

Безспорен и общоизвестен факт е, че преобладаващата част от момичетата, които се явяват на конкурсите за красота, не се славят с особен интелект. И никой не го очаква от тях. Но докъде може да се простират невежеството и елементарните познания от обща култура.
Като "фундаменталния" въпрос Земята ли се върти около Слънцето, или то около нея? Не вярвате, че някой не знае? Е, има и такива хора. И по-точно носителката на титлата Мисис Русия Ина.
Тъй като не успя да отговори на този и други въпроси в телевизионно интервю, съпругата на футболиста от руския национален отбор Юрий Жирков реши да се откаже от короната си в конкурса за най-красивата омъжена жена в страната.
От две седмици видеото с 23-годишната красавица, която се мъчи да се сети за отговорите на елементарни въпроси на местен журналист, събра над 4,7 милиона гледания. Явно за младата жена, която е и майка на две деца, е напълно достатъчно да "се прави на красива, да си облича дълга рокля и да си направи прическа".
"Без съмнение е Слънцето... или може би Земята? Не знам", признава тя накрая.
Едва скривайки усмивката си, журналистът пита младата жена с дълги кестеняви коси, дали заради ерудицията си е спечелила конкурса 3-минутното видео раздели интернет потребителите, някои от които критикуваха заложения капан от журналиста на държавната телевизия "Россия", който разследвал корупцията в конкурсите за красота в страната.
Мисис Русия направила последен опит да запази достойнството си, като в писмо да всички, на които "Русия им е мила", изтъква благотворителните инициативи, с които се занимава и които са особено важни за страната "Искрено съм разочарована, че журналистите подминаха с мълчание добрите ми намерения, за да покажат реторичните си умения и да критикуват несъвършенствата на системата на конкурсите за красота", коментира скандалната миска.
Вижте въпросното видео, което, буквално, ще ви остави без думи ТУК.
Водещи
-
Президентът: Властта отказва да чуе гласа на хората
Страхува се да се допита до народа, заяви Румен Радев относно предложения от него референдум...
29.05 | 20:42
-
Внучката на Людмила Живкова става политик?
Дъщерята на Тошко Славков - хубавата Катерина, завърши преди дни Италианския лицей в Горна баня
29.05 | 20:45
-
Столичната община прие бюджета за 2025 година
Одобриха допълнителни 300 лева за всеки служител в градския транспорт
29.05 | 20:30
-
Спират ел. тротинетките в Русе
Кметът има срок от 8 дни да предприеме необходимите действия
29.05 | 20:15
Най-четени
-
Днес решават дали Варна ще изтегли дълг за милиони
Сесията ще се излъчва в реално време през YouTube канала на институцията.
29.05 | 10:30
-
Най-сетне! Българският F-16 е летял в първия си полет у нас
В момента се изпълнява процедурата по летателно приемане на машината
29.05 | 13:30
-
Васил Терзиев: Това не е бюджетът, зад който заставам аз
Столичният общински съвет ще разгледа бюджета на общината за 2025 г.
29.05 | 12:59
-
Ахмед Доган сам си създаде "чудовище" и това "чудовище" изяде собствения си създател
Това каза Танер Алимолла, лидер на партия ДОСТ
29.05 | 18:00