Виктория Бекъм пак бременна? 09.10 | 09:46
Семейство Бекъм планира да увеличи потомството си на пет деца

Изглеждаше сякаш четвъртото попълнение в семейство Бекъм – дългоочакваното момиченце Харпър – ще сложи финала на детския маратон, но явно Дейвид и Виктория са готови за още пелени.
Поведението и коментарите на 38-годишната певица и дизайнер напоследък дават знаци, че бебе номер пет може би вече е на път, пише heatworld.com. Показателно е, че тя е отказала алкохола, а и е облекчила тренировъчния си режим.
Освен това при последното си посещение в Лондон Вики е намекнала на приятели, че неуправляемото ѝ потомство може да стане още по-неуправляемо догодина, разкрива близък до семейството.
И продължава: "Освен това говореше за някакви странни хранителни прищевки, а и не близна капка алкохол, дори и за да отпразнува представянето си на церемонията по закриване на Олимпийските игри. Поведението ѝ накара някои приятели да я попитат дали не е бременна, а тя само се усмихна в отговор."
И Дейвид, и Виктория не крият, че имат желание за още едно дете. "Пош иска още едно бебе, преди да направи 40 (през април 2014 г.), а на Дейвид му трябва малко, за да се навие", коментира запознатият източник.
Неотдавна футболистът призна, че Виктория оказва голямо влияние върху много о решенията, които взема. "Търсим мнението си. Понякога ни харесва, понякога – не, но винаги сме ангажирани с това, което другият прави, така че непрекъснато движим нещата заедно", заяви той пред сп. Shortlist.
Водещи
-
България е световен шампион по волейбол за девойки до 19 години
Тимът ни детронира актуалните шампионки от САЩ
13.07 | 22:45
-
Татяна Дончева: Стига с тази инфантилност
Трябва да се постигне обединение на добрите сили, смята тя
13.07 | 18:00
-
Роботите и ИИ ще доминират световната икономика в рамките на едно поколение
Това твърди футуристът д-р Адам Дор, като подчертава, че на мушката е човешкият труд
13.07 | 17:40
Най-четени
-
Изненада: Борисов се появи в Приморско (ВИДЕО)
Защо точно този ден се избра за ареста на кмета на Варна, сложиха катран в кацата с мед, заяви...
13.07 | 12:00
-
Шокиращи разкрития за катастрофата с пияната Дебора
Молдовката, шофирала пометената от певицата кола, с разкрития за инцидента
13.07 | 10:40
-
Групата на "Обнови Европа" в ЕП осъжда ареста на Благомир Коцев
Те заявяват, че в България има атаки срещу демократичните институции и върховенството на...
13.07 | 10:00
-
Татяна Дончева: Стига с тази инфантилност
Трябва да се постигне обединение на добрите сили, смята тя
13.07 | 18:00