Вихра свали булчинската рокля в ефир, развежда се с Иван 27.01 | 10:59
Водещата обяви, че ще даде развод на продуцента

Продуцентът Иван Христов и съпругата му Вихра се развеждат официално. Това стана ясно вчера.
Любимката на телевизионните зрители Вихра бе гост в предаването на Тони Димитрова "Споделено с..." по TV7, в което се появи в сватбена рокля, която съблече ефир.
Вихра сподели, че любовта ѝ към Иван си е отишла след предателството му и че два месеца преди Иван да ѝ признае, че има друга връзка, тя вътрешно е усещала неговата нестабилност.
Чаровната брюнетка разкри още че разводът ѝ е започнал с фалстарт, тъй като е получила покана за бракоразводното дело с бащиното си име. Тогава нейният адвокат коментирал, че продуцентът е объркал имената ѝ и че поканата не е отправена към нея.
Вихра върнала поканата на Иван заради сгрешено име. Самата тя каза, че е обидена на съпруга си, че той дълго е отричал, че има друга жена в живота му.
"Дълго време ме убеждаваше, че няма друга жена. Дори искаше второ дете. Вярвах му, но в един ден просто си тръгна, без да даде никакви обяснения. И до днес не знам истинската причина за неговата промяна. Той се промени, сякаш в неговото тяло влезе друга душа", разказа Вихра.
В края на предаването Вихра благодари на TV7 и на продуцентите от !no frame media, че са ѝ гласували доверие и ѝ предоставят възможност да се развива, с което обяви официално, че още днес поема щафетата като водещ на "Споделено с...”.
Водещи
-
Асен Василев призова: Да подкрепим протеста на младите лекари
Борислав Сарафов се разпорежда незаконно с държавни средства и трябва да бъде задържан, каза...
04.10 | 15:30
-
Големият седмичен хороскоп на Тамара Глоба
Ето какво могат да очакват всички зодии от 6 до 12 октомври
04.10 | 14:30
-
МВР: Няма данни за хора в риск
04.10 | 14:00
Най-четени
-
Оглеждат състоянието на сградите в Елените и дали те са безопасни за обитаване
Областният кризисен щаб призовава гражданите да се въздържат от пътуване към засегнатия район
04.10 | 12:00
-
Тежка катастрофа на пътя между Лясковец и Елена, има жертва
Загинал е мъж на 24 години от село Драганово
04.10 | 11:00