Гилдията на американските продуценти ще раздаде ежегодните си награди 24.01 | 13:00
Ето номинираните

В Лос Анджелис днес ще се състои церемонията по връчване на наградите на Гилдията на американските продуценти. Сред номинираните ленти преобладават независимите филмови продукции, съобщи АР.
За наградата на гилдията ще се борят 10 филма – "Американски снайперист", "Бърдмен", "Юношество", "Не казвай сбогом", "Гранд хотел Будапеща", "Теория за всичко", "Игра на кодове", "Камшичен удар", "Ловец на лисици", "Лешояда". От тях осем са създадени от независими филмови студия.
Най-често филмът, получил отличието на Гилдията на американските продуценти, печели и в категорията за най-добра лента на "Оскар"-ите. Това се е случвало в 18 от общо 25 пъти, така че киноманите са в очакване.
Водещи
-
Касовите апарати минават на евро
01.04 | 17:45
-
Частично бедствено положение във Варна
То е заради замърсяването с мазут на брега вчера
01.04 | 17:00
Най-четени
-
Очаква се днес ДПС-ДПС да реши дали да оттегли подкрепата си за правителството
Декларацията беше направена след като депутатите на Доган гласуваха против избора на...
01.04 | 10:46
-
От днес вече ще плащаме по-скъпи тол такси по пътищата на страната
Във връзка с недоволството на превозвачите, свързано с увеличението на тол таксите,...
01.04 | 10:30
-
Нови случаи на сифилис във Врачанско
01.04 | 14:45
-
В Софийския градски съд започва делото срещу бившия дипломат Красимира Трифонова и дъщеря ѝ Габриела
По случая бяха задържани бившата съпруга на Пеев - Габриела и майка ѝ.
01.04 | 10:15