Годжи за малко не запалил брат си 07.05 | 09:27

Искал да го изсуши

От iNews.bg

Георги Милчев – Годжи е бил буйно дете. Музикантът е правил не една и две бели, но някои от тях определено били опасни.

"Като малки – бях на 7 години, с брат ми отидохме на реката, която беше замръзнала, за да играем хокей. Но в разгара на реката ледът се спука и той топна в реката.", разказа Годжи навръх именния си ден в "Шоуто на слави".

За да изсуши брат си, Милчев събрал съчки и запалил огън под една върба. Качил брат си на върбата, за да не се изгори. Огънят обаче не пламнал, защото съчките били мокри, в един момент брат му паднал в горящите съчки.

"Цеце, синовете си се връщат от война", извикала бабата на двете момчета когато ги видяла. Разбира се, Георги изял боя от дядо си заради случката.

 

 

Водещи

Най-четени