Дакота Фанинг не харесва социалните мрежи 01.04 | 09:54
Актрисата не иска да споделя с всички личния си живот

Дакота Фанинг заяви, че никога няма да се присъедини към Twitter, тъй като цени личния си живот, съобщава Contactmusic. Освен това актрисата признава, че никога не е считала себе си за "дете-звезда".
18-годишната знаменитост, която се прочу с филма от 2001 г. "Аз съм Сам", настоява, че личният ѝ живот е наистина скъп и не би искала да го показва на целия свят.
"Нямам нуждата да позволявам на хората да знаят къде съм и какво правя. Мисля, че много хора искат да пазят личното си пространство, но в крайна сметка казват на света точно къде са. Това не е за мен. Нямам Facebook или Twitter и няма и да си направя. Там има достатъчно измамници", коментира звездата.
Въпреки че е станала актриса още на крехка възраст, Дакота не се възприема като дете-звезда. Пред списание Wonderland тя заяви, че винаги е виждала това определение като прекалено странно и излишно.
Актрисата признава, че след като е навършила 18 години вече има възможност да прави повече неща и да работи по повече роли. Истинското си призвание Дакота открила още по време на снимките на "Аз съм Сам", когато я осенила идеята, че може да започне истинска кариера в киното.
През годините Фанинг успя да се снима в "Мъж под прицел" заедно с Дензъл Уошингтън, "Криеница" с Робърт де Ниро и "Война на световете". Сред последните ѝ проекти е вторият филм от сагата "Здрач", където тя се превъплъти в героинята Джейн Волтури.
Водещи
-
Вълчев: Проблемът на учениците е в базовата и функционалната грамотност, не във финансовата
Финансовите и паричните отношения са значителна част от нашия живот. Последните промени в...
11.09 | 11:30
-
Яйца или извара? Ето кое е по-добро за здравето на сърцето
Проучването цитира резултати, които показват, че изварата има повече калций и по-малко...
11.09 | 11:15
-
Мъж от дупнишкото село Крайници уби по особено жесток начин жена си
По първоначална информация, мъжът е заклал съпругата си в им семейния дом и е избягал.
11.09 | 10:59
-
Седмица след дерайлирането на трамвая в София: Обвиняемият се изправя отново пред съда
Случаят е от 2 септември и се разигра в района на румънското посолство. По чудо няма...
11.09 | 10:30
Най-четени
-
Протести в Русе и София след случая с побоя на полицейски шеф
Седмица след случая с пребития полицейски шеф в Русе - напрежението нараства и днес
11.09 | 09:15
-
Новият областен управител на Плевен: Осигурена е вода за училища и детски градини
Ако те са добри, сондажът ще бъде включен към водопроводната мрежа.
11.09 | 09:30
-
Седмица след дерайлирането на трамвая в София: Обвиняемият се изправя отново пред съда
Случаят е от 2 септември и се разигра в района на румънското посолство. По чудо няма...
11.09 | 10:30
-
ДБ призоваха: Има само една достойна стъпка - моментална оставка на МВР министъра
По думите на Мирчев ресорното министерство се е превърнало в една фасада.
11.09 | 10:15