Денс провокация от Fuel Fandango 07.06 | 13:47
Испанското дуо гостува за първи път в България
![Денс провокация от Fuel Fandango](http://inews.bg/pictures/514553_1004.jpg)
Ако има група, която може да отрупа сцената с рози и карамфили и това да не изглежда кичозно, то това са Fuel Fandango. Цветята и сцената винаги са били свързани, но подобни декорации рядко са се оказвали успешни.
Може би трябва да изключим само unplugged концерта на Nirvana в MTV, където пространството около Кобейн и компания пресъздаваше усещането за погребение.
Тук обаче говорим за далеч по-весели и забавни неща - за двама музиканти, които носят в себе си цвета на Испания и онази неповторимост на пълнокръвната денс музика.
Дуетът Fuel Fandango пристигна у нас за първи път на 6 юни, за да дебютира пред родната публика в пълния си блясък. Магнетичната Нита и партньорът й Але, превърнаха столичния клуб Blender в истинска денс арена.
Още с първото парче Нита, Але и барабанистът Карлос Соса ни пренесоха директно в Бразилия с песента "Brazil”, докато всички се възхищаваха от невероятната енергия, която Нита носи в себе си. Певицата се появи с обичайните за нея цветя на главата и в красива рокля с флорални мотиви, дело на Vintage Sofia.
Самата Нита не пропусна да похвали българските дизайнери и да каже няколко думи на български, с което напълно спечели всички в клуба.
Светът на Fuel Fandango се оказа много по-пъстър и интересен, което допринесе за парти атмосферата в заведението. Чухме малко по-бавна версия на хита "The Engine” и подскачахме до полуда на "Monkey”.
Самите музиканти се чувстваха страхотно сред нас и нееднократно пожелаха да ни заснемат как танцуваме. Всъщност това, което Fuel Fandango умеят най-добре, е да карат хората да танцуват.
Сред безспорните фаворити на публиката се оказаха песните "Talking” и оставената за бис "Always Searching”.
Вечерта приключи с дълбок поклон, а ние запазихме образа на Нита, обвита в рози и надеждата, че някой ден ще видим дуото на по-голяма сцена, когато отново ще вилнеем в ритъма на електро фламенкото.
Водещи
-
От "Пирогов" дали по 9 бона за всяка от пострадалите с ботокса
Това съобщи проф. Николай Габровски, който е началник на Клиниката по неврохирургия на...
09.02 | 17:40
-
Второ злато за Цанко Цанков от зимното плуване
Водата беше по-студена от вчера и термометрите отчетоха 2.6 градуса по Целзий
09.02 | 17:20
-
Гуцанов: Не искаме таван на цените, а ограничение на надценките
Няма да има ръст на данъците и таксите, нито орязване на социалните придобивки, обеща...
09.02 | 17:00
Най-четени
-
Шофьор помете 9 паркирани коли в София
Инцидентът е станал в близост до 20-а поликлиника
09.02 | 09:45
-
Защо беше убит босът на ВИС-2 Васил Илиев?
Кой стои зад създаването на българската мафия, която през 90-те години е наричана държава в...
09.02 | 15:30