Джино кара „Бентли“ и пазарува в молове, а няма пари за заплати? 25.06 | 20:30
Купува джунджурийки и парцалки

Джино Бианкалана дължи пари на куп хора, но това не му пречи да се отдаде на стабилен шопинг в софийски мол, пише в. "Уикенд”. Риалити героят джитка из столицата с "Бентли” за 200 бона, а в същото време дължи пари на голяма част от бившите си служители, доставчици, търговци и снабдители. Това не пречи на доброто настроение на мургавелкото, който обиколи търговския център и си напазарува дрешки и джунджурийки.
Както бяхме писали преди време, двукратният шампион от "ВИП Брадър" е завлякъл десетки хора с крупни суми пари. Ива Атанасова, Атанас Михайлов, Стела Хлебарова, шеф Илиан Кустев, Стефан Атанасов, Елена Христова... – това са само малка част от хората, на които Бианкалана не се е издължил финансово. Сумите, които дължи, са различни, но общо има да дава около 15 000 лева. Това са само известните на медиите случаи, а със сигурност има и други, които все още не са станали достояние на читателите ни. Мълви се, че към различни доставчици ромът с истинско име Гино Ташев дължи над 40 000 лева, освен това не се е издължил към "Топлофикация” и "Софийска вода”, а фирмите му са в позорния списък на НАП за невнесени данъци и осигуровки на служителите.
Наскоро жената на Джино и майка на първородната му дъщеря отрече слуховете, че двамата са разделени. На въпрос на свой последовател в социалните мрежи от колко години е с нейния любим, д-р Кристиана Канева отговори: "От 6 години". По този начин тя опроверга клюките за раздяла с Джино, които витаят в светските среди вече повече от година. Причината е, че двамата не са се появявали заедно нито в публичното пространство, нито в социалните мрежи, а самият Джино дори премахна профила си в инстаграм. Като причина изтъкна, че вече е прехвърлил 40-те и е сериозен мъж, на когото не му отива да има профили в социални мрежи. Истината е, че по-скоро се е усетил, че не е хубаво да се хвали с колите и парите си, а да дължи пари на рояк хора.
"Винаги съм си пазела личното пространство и не съм искала да попадам в подобни среди", заяви пред своите последователи Кристиана, която доскоро се радваше на медийната слава, но тя вече й тежи. Доскоро двамата с Джино афишираха не само връзката си, но и всеки един от подаръците, с които ромът я засипваше. Скъпи бижута, пътешествия, луксозни коли, нови имоти – всичко беше наяве в социалните профили и на двамата. По никакъв начин не личеше, че Кристиана си пази личното пространство, както твърди сега. Причината за затишието са именно дълговете на семейството към обикновени граждани, фирми и институции.
Водещи
-
Енергиен експерт: Възможно е да си развалим отношения със страните от "Балкански поток"
"Убеден съм, че това не е правилно решение и се надявам да не бъде взето", заяви Явор ...
28.09 | 18:00
-
Сребърен медал за България ня Световното по волейбол във Филипините
Хиляди у нас подкрепяха отбора ни по време на мача с Италия
28.09 | 15:25
-
СКАНДАЛ: Тръмп си фотошопна снимките с държавни лидери?
Тръмп и Мелания позират на всички снимки по един и същи начин
28.09 | 17:20
-
Ваня Григорова: Ако някой се бори със сивата икономика, да премахне тавана на осигуровките
Аз няма да подкрепя предложението за увеличение на цените за паркиране в синя и зелена зона,...
28.09 | 17:00
Най-четени
-
Масово гледане на финала по волейбол в цялата страна – вижте къде
Националният ни отбор ще играе днес от 13.30 ч. срещу тима на Италия за титлата на световното...
28.09 | 09:00
-
Румен Петков: ПП-ДБ живеят от Пеевски и заради Пеевски
Той за тях е като слънцето и въздуха
28.09 | 11:00
-
Основни хранителни стоки поскъпват на тържищата
Повечето зеленчуци и плодове поевтиняват на борсите у нас
28.09 | 10:20