Добрата новина: Сашка Васева е изписана от болница 14.08 | 15:58
Бизнесменът Христо Бакърджиев продължава да се грижи за здравето на половинката си и е непрекъснато покрай нея
Сашка Васева започва да се възстановява с плавни темпове и вече може сама да се грижи за себе си. Наскоро първата дама на фолка напуснала санаториума край Мюнхен и след месеци ходене по мъките, се е прибрала в дома на съпруга си в Германия, писа "Уикенд”.
Бизнесменът Христо Бакърджиев продължава да се грижи за здравето на половинката си и е непрекъснато покрай нея.
Васева се чувствала крехка и слаба, но не минавало и ден, в които да не пита мъжа си кога ще се прибира в България. Като изключителна родолюбка, тя настоявала да се прибере още през август. Христо обаче бил категоричен, че трябва да укрепне още малко, за да може да пътува. Изпълнителката на "Левовете в марки” вярвала, че зрението й ще се завърне и ще може да пее отново на голяма сцена.
Децата на Сашка също искали да се прибират, защото тъгували по българските си приятелчета. Христо намерил няколко свободни дни и отскочил с дъщеря си до София по работа. Синът му и певицата останали в Германия с надеждата, че съвсем скоро и те ще видят България.
Водещи
-
Радомир Чолаков: Когато се приемаше бюджета на Асен Василев, Ананиев се разплака
С него и Теменужка Петкова в Министерство на финансите трябва да сме спокойни, заяви той
05.02 | 20:45
-
Проф. Андрей Чорбанов: Ботоксът е патоген и като такъв е крайно опасен за здравето
Има риск от увреждане на здравето, предупреди той дамите, които възнамеряват в бъдеще да си...
05.02 | 20:30
-
Мая Манолова: Ще участвам в състезанието за омбудсман
Тя е приела номинация от неправителствена организация
05.02 | 20:15
Най-четени
-
Украинката Ксения Плачкова първо заклала сина си, докато спял
Това стана ясно по време на заседанието на Софийския окръжен съд, на което бе гледана мярката...
05.02 | 13:50
-
След сутрешния скандал – физически сблъсък между Костадинов и Мирчев в НС
Повод за сблъсъка станаха взаимни обвинения за финансиране от американска и руска страна
05.02 | 13:10
-
Гроздан Караджов с тревожни данни за парите по ПВУ
05.02 | 13:30
-
Проф. Андрей Чорбанов: Ботоксът е патоген и като такъв е крайно опасен за здравето
Има риск от увреждане на здравето, предупреди той дамите, които възнамеряват в бъдеще да си...
05.02 | 20:30