Дори не предполагате колко милиони изкарват звездите годишно 01.07 | 08:32
Бионсе оглави класацията на сп. Forbes

Бионсе оглави класацията за 100-те най-влиятелни знаменитости на сп. Forbes, съобщи ИТАР-ТАСС. Певицата зае първото място в класацията благодарение на успешно световно турне с 95 концерта. Всеки от тях й донесе средно 2,4 милиона долара.
По данни на списанието за една година тя е спечелила 115 милиона долара. Значителна част от доходите й са от договори с компании като Pepsi и H&M.
На второ място в класацията е баскетболистът Леброн Джеймс, който е един от най-успешните в американската Националната баскетболна лига. Той също има договори с големи компании като Nike и Coca Cola. За една година е изкарал 72 милиона долара.
Трети е рапърът Д-р Дре. С изкараните през миналата година 620 милиона долара, той е звездата с най-големи годишни доходи, откакто съществува класацията. Това е станало възможно благодарение на успешни инвестиции.
В челната петица са също телевизионните водещи Опра Уинфри, която миналата година беше начело на класацията, и Елън Дедженерис, която тази година водеше церемонията за наградите "Оскар".
Класацията на най-влиятелните знаменитости се прави по честотата на споменаването им в средствата за масова информация и социалните мрежи, по кориците с техни снимки и други подобни постижения, както и по спечелената от тях сума за една година, допълва БТА.
Водещи
-
Ето как се определя нашата карма
Обикновено или будят някакво особено страхопочитание, или звучат толкова абстрактно и...
28.04 | 17:59
-
Детското отделение в Многопрофилната болница „Проф. д-р Параскев Стоянов“ в Ловеч
Той добави, че детското отделение не работи от 18 април и се очаква да заработи на 7 май....
28.04 | 16:59
-
Затварят „Хемус“ за ремонт
Трафикът ще се пренасочва от пътен възел „Ботевград“ по път II-17, по път I-1 Ботевград -...
28.04 | 16:45
Най-четени
-
АПИ: До сряда струва 87 лева, после цената скача
Припомняме, че системата за онлайн продажба дава възможност винетката да бъде купена до 30...
28.04 | 12:15
-
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов заминава за конгрес на ЕНП
В конгреса ще участват евродепутати, премиери, еврокомисари и лидери на партии от семейството...
28.04 | 16:15
-
Евелин Банев - Брендо не се яви в съда
Преди това той изчезна малко, след като получи 6 години затвор за пране на пари.
28.04 | 11:45