Дрейк не би работил с Давид Гета за нищо на света 23.04 | 14:43
Рапърът заяви, че музиката на Гета няма "душа"
Певецът Дрейк разкри, че за нищо на света не бил работил с Давид Гета, защото предпочита да прави музика, която "има душа”.
Изглежда звездата няма желание и интерес да се занимава с денс музика. 25-годишният рапър дори настоява, че не иска да има нищо общо с френския продуцент Давид Гета, съобщава Contactmusic.com.
"За мен нещата на Давид Гета не работят. Не искам да поемам в тази посока”, заяви Дрейк, като подчерта, че иска да стои далеч от звезди като Гета и Pitbull.
Въпреки световната си слава, Дрейк твърди, че се забавлява с по-евтини занимания, типични за мъжете на неговата възраст. Сред любимите забавления на рапъра е играенето на FIFA. Освен игри, звездата обича и ямайска храна и слушането на денсхол "в малки мазета”.
По думите на изпълнителя той не иска да се променя, само защото прави големи концерти. Дрейк обясни, че не иска да се прави на по-възрастен, отколкото е, а предпочита да се радва на младостта си.
Рапърът наистина може да се похвали с верни фенове. Една от тях дори си татуира с огромни букви името му върху челото си. Смелата ѝ постъпка вероятно е плод на употребата на наркотици.
Въпреки това снимките на фенката станаха популярни в цял свят, а благодарение на татуировката Дрейк се сдоби с жива реклама.
Водещи
-
Киара е забелязана с ново гадже след "Ергенът: Любов в рая"
Очевидци разказват, че гласовитата блондинка е била забелязана в столично заведение в много...
17.11 | 17:40
-
Най-добрият български тенисист Григор Димитров остана на 44-о място в световната ранглиста в края на сезона
Димитров, който пропусна почти цялата втора половина от кампанията заради контузия, запази...
17.11 | 17:15
-
2026 година започва с ваканция, ето ги всички почивни дни 2
Как изглеждат официални празници и неработни дни през 2026 г. към този момент:
17.11 | 16:58
-
Бившият вътрешен министър разкритикува Даниел Митов за назначението на уволнен директор
Липса на анализи и оборудване
17.11 | 16:45
Най-четени
-
Слънце и дъжд ще се редуват до края на ноември, температурите скачат до 21°
Вероятността за сняг под 1400 м е минимална, това обясни по БНТ Анастасия Стойчева от...
17.11 | 12:45
-
Председателят на АИКБ, счита че новият бюджет е добър за репресивния апарат
Липсва диалог
17.11 | 11:30
-
Обмен на левове в евро в пощите - срещу документ за самоличност
"Анонимни ползватели на услугата няма да има. Всички наши клиенти ще бъдат идентифицирани",...
17.11 | 10:45