Ева Лонгория представя първата си модна колекция 19.08 | 14:37
Шоуто ще се излъчва на живо в социалната мрежа

Ева Лонгория ще представи първата си модна линия по време на нюйоркската седмица на модата. 42-годишната актриса ще сбъдне мечтата си да бъде дизайнер и ще направи своят моден дебют на подиума на 13 септември, съобщиха организаторите на Седмицата на модата, предаде БГНЕС.
Очаква се модното шоу да се излъчва на живо по "Фейсбук" чрез 360-градусово заснемане, а дрехите, носещи името на латиноската, да са предназначени за масово потребление, а само за елита.
БГНЕС припомня обаче, това не е първият път, в който Лонгория дава своя принос в модния бранш. Миналата година чаровното миньонче обедини сили с американската търговска марка Limited за две колекции. "И преди са ми предлагали много различни сделки - трябваше само да избера. Но исках и да бъда част от процеса. Исках да създавам дизайни, да купувам целия артистичен арсенал от платове, десени", всичко." разказа тогава тя за "Холивуд репортър". Пред изданието тя бе разкрила и че за нея да е част от модната индустрия е мечта, която има още от 7-годишна, откакто се е научила и да шие.
Водещи
-
Новият вариант на COVID-19 "Нимбус“ не е по-опасен от другите щамове на вируса
В това увери проф. Тодор Кантарджиев
30.06 | 17:30
-
Йорданов към ПП: Баста! Къш! Пет години стигат! Времето е наше!
Продължавалниците на "промяната" още ли си правят гаргара с нас, беснее бившият евродепутат
30.06 | 17:15
-
Паника в Румъния: Черната пантера преплувала Дунав!
През уикенда са подадени два сигнала за забелязана дива котка на границата с България
30.06 | 17:00
Най-четени
-
Кирил Петков: Подадох оставка като депутат
Няма да се кандидатирам за ръководството на „Продължаваме промяната“, посочи той
30.06 | 13:05
-
Жена с над 2,50 промила алкохол се удари в дървен цветарник
По случая е започнато разследване.
30.06 | 11:59
-
Как се стигна до корупционния скандал в ПП?
Евелина Славкова и Даниел Смилов коментират темата
30.06 | 14:00