Елтън Джон и Дейвид Бекъм в битка за баща на годината 27.05 | 18:05
И двамата са номинирани за престижната титла

Сър Елтън Джон и партньорът му Дейвид Фърниш ще се конкурират с футболната звезда Дейвид Бекъм и певеца Род Стюарт за титлата "баща на годината" във Великобритания.
Сър Елтън и Фърниш, които посрещнаха бебето Закъри миналата Коледа с помощта на сурогатна майка, са първата гей двойка, която е номинирана за престижната награда.
Дейвид Бекъм, който досега се гордееше с трите си момчета, сега е в очакване на първата си дъщеричка.
Австралийският певец Питър Андре, който взе титлата миналата година, също е номиниран, заедно с британската поп звезда Гари Барлоу, съобщи Contactmusic.
Говорителят на конкурса поясни: "Питър Андре, последният ни шампион, за пореден път е номиниран, така че ще бъде интересно да видим дали ще стане първият татко, спечелил титлата две поредни години".
Наскоро Андре впечатли с признанието, че пази приятелките си от децата си, за да не ги обърква. Когато се раздели с Елен Ривес преди близо два месеца той сподели: "Децата ни нямаха представа, че се срещахме. Много внимавах да не разберат.
Никога не спяхме в едно легло, когато те бяха наблизо. Знаеха я само като моя приятелка. Докато не намеря жената, за която ще се оженя, не искам да ги обърквам."
Победителят ще се определи от вота на публиката и ще бъде обявен на 19 юни Деня на бащата във Великобритания.
Водещи
-
Специален сайт към КЗП ще дава цените на хранителните продукти и намаленията на ежеседмична база
КЗП е направила и среща с КРС по отношение на мерките за защита на потребителите в...
06.06 | 15:45
-
85% от българите определят приемната грижа като важна за българското общество
42% заявяват, че биха приели децата им да бъдат отглеждани от приемни родители, ако самите те...
06.06 | 15:30
-
Има ли ограничения колко лева мога да обменям на ден?
За суми в размер от 1 000 лв. до 10 000 лв. на ден трябва да бъде подадена предварителна...
06.06 | 15:15
-
"Борисов има нужда от десанта в Нормандия": ДБ искат да го освободят от Пеевски
По-рано днес лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов заяви, че се готви план „Барбароса“ с искането на...
06.06 | 15:00
Най-четени
-
Борисов: Спирам да се занимавам с ПП
Борисов разказа, че се е видял „току що“ с комисаря за икономиката и производителността Валдис...
06.06 | 11:30
-
С еврото ще можете да си купите половин хляб повече
Демек с еврото, ще можете да си купите половин хляб повече."
06.06 | 10:30
-
Обрат в София! Нови маршрути ще имат едни от най-важните трамваи в столицата
Промяната е за 1 година.
06.06 | 12:45
-
Красимир Каракачанов: Време е България да върне задължителната военна служба
Предложението ми е срокът за наборната служба да е минимум 6 месеца за всички български...
06.06 | 12:00