Есил Дюран "удря шамар" на позьорите с "Крем лицемерие" 05.09 | 14:40
Новото парче на певицата е отправено към хайлайфа
Фолк изпълнителката Есил Дюран подготвила ново парче, което трябва да бъде "поздрав" за позьорите и манипулаторите в хайлаф средите. "Крем лицемерие" е вече готова, както и клипът към песента, пише в. Монитор.
"Текстът е сатира и разглежда лицемерието във всеки бизнес, не само в шоусредите, но и в редовите човешки отношения. Масово хората приемат, че така е по-лесно да се оцелява. Като кажеш истината, ставаш неудобен и неуспешен, а като кажеш това, което, другите очакват да чуят от теб, ти се отварят десетки врати” споделя Есил Дюран.
Певицата не се вихри само в музикалната сфера, но и в модните среди. Тя планира освен вечерни тоалети с кабаретен привкус да пусне линия от кожени сака.
"Започнах да жъна това, което посях преди година с дебютната си колекция. Занаятът ми ме е научил да разбирам както от стайлинг, така и как трябва да бъде изработена една дреха, за да отваря човека. Няма лоша фигура или зле изглеждаща жена, има посредствена кройка и бездарни шивачи”, обясни певицата.
Водещи
-
Диана Дамянова: За 24 часа Борисов събра аудитория, равна на тази на по-големия протест на площада
Слуховете за внезапната политическа смърт на лидера на ГЕРБ се оказаха силно преувеличени
04.01 | 18:00
-
Астрологът Силва Дончева за 2026-а: Криза, смяна на елити и обрати
О февруари тръгва чудовищна финансова криза, може да продължи три десетилетия, прогнозира тя
04.01 | 17:40
Най-четени
-
Кой е най-подходящят ден за сватба през 2026-а, според астрологията?
Почти всеки месец има няколко специални дати, които могат да донесат не само прекрасен сватбен...
04.01 | 12:40
-
Първи спекулации: Удвояват цените, но в евро
Така кутия, струвала 5,23 евро на 1 януари, на следващия ден вече се предлага за 10,22 евро,...
04.01 | 12:00
-
Петролът: Истинската причина за атаката на САЩ срещу Венецуела
Това коментира Йордан Божилов анализира сложната ситуация, подчертавайки, че светът е изправен...
04.01 | 12:20
-
Заради силния вятър: Пътищата към Витоша са затворени
Решението на СО е превантивна мярка, предприета поради реална опасност за сигурността на...
04.01 | 13:00